05.05.2017

45 TYS. SPRZEDANYCH BILETÓW NA ŻUŻLOWE ŚWIĘTO W WARSZAWIE!

13 maja na PGE Narodowym LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland! Aktualnie sprzedano już 45 tys. biletów na te zawody. Przygotowania do jednej z największych imprez żużlowych na świecie są już na ostatniej prostej. Co warto wiedzieć?

 

 

 

 

Budowa toru na PGE Narodowym ruszyła 5 maja i potrwa do 7 maja. W sumie nawiezionych zostanie 4000 ton nawierzchni. Tak samo, jak w roku ubiegłym firma Speed Sport pod kierownictwem Ole Olsena, ułoży na płycie 274-metrowy tor.
 

Na 9 maja zaplanowany jest zamknięty dla mediów i kibiców test tego toru z udziałem dziesięciu polskich zawodników młodzieżowych. Podobnie, jak w zeszłym roku park maszyn będzie znajdować się na wysokości wyjścia z pierwszego łuku i to tam dzień przed zawodami odbędzie się losowanie numerów startowych.
 

12 maja o godz. 15.00 rozpocznie się też oficjalny trening. Dla kibiców chcących zobaczyć jazdy próbne będzie otwarta brama nr 2 już od godz. 14.00. Dostępne będą miejsca w sektorach D12/13. Wejście na trening będzie bezpłatne - na podstawie okazania tegorocznego programu zawodów.

 

W dniu treningu SPRZEDAŻ programów zawodów będzie odbywać się w Punkcie Kasowym umieszczonym przed bramą nr 2 PGE Narodowego. W dniu zawodów SPRZEDAŻ programów odbywać się będzie w Punktach Kasowych umieszczonych po przekroczeniu bram nr 2 i 11 PGE Narodowego. Cena programu 20 PLN.
 

Tegoroczny program zawodów liczy aż 88 stron. Oprócz tabeli z biegami i przedstawienia sylwetek zawodników znajdziemy w nim również zapowiedzi największych imprez motoryzacyjnych, artykuły i wywiady z zawodnikami (między innymi: Mistrzynie Olimpijskie Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj o żużlu, rozmowa z Mariuszem Czerkawskim, materiał o historii Grand Prix, obszerne artykuły o polskich zawodnikach i dotychczasowych biało-czerwonych medalistach oraz specjalne miejsca na autografy zawodników).
 

W dniu zawodów od godziny 12.00 będzie otwarta strefa kibica, w której czekać będzie na fanów wiele atrakcji. Znajdziemy tam między innymi: oficjalne gadżety cyklu FIM Speedway Grand Prix, stoisko Polskiego Związku Motorowego z Zespołem ds. Kobiet w Motorsporcie PZM oraz Miasta Stołecznego Warszawa.

 

Totalizator Sportowy przygotował dla kibiców wyjątkowo bogatą ofertę, między innymi fotobudkę, symulatory: żużlowy, rallycross, kolarski oraz spotkania ze znanymi sportowcami. W strefie kibica od godz. 17.10 pojawią się również uczestnicy LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland: Emil Sayfutdinov, Przemysław Pawlicki, Bartosz Zmarzlik i Tai Woffinden na sesji autografów.
 

W dniu zawodów oprócz przeżycia niezapomnianych sportowych emocji będzie można również wesprzeć działania fundacji DKMS. Na terenie zewnętrznym PGE Narodowego wolontariusze DKMS będą prowadzić rejestrację potencjalnych dawców szpiku.

  • SPRZEDAŻ BILETÓW na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland w dniu 13.05 odbywać się będzie wyłącznie w  Punkcie Kasowym umieszczonym przed bramą nr 2 PGE Narodowego.
  • PUNKT KASOWY przy bramie nr 2 PGE Narodowego czynny będzie w dniu 13.05 w godzinach 12:00 – 19:00.
  • OTWARCIE BRAM PGE NARODOWEGO: w dniu 13.05 bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 16:00.
  • INFOPUNKT będzie ustawiony na wysokości bramy nr 1. Otwarcie w godz. 16:00 – 19:00.

 

14 maja, a więc w niedzielę po LOTTO Warsaw FIM SGP  of Poland od g. 14.00 na wszystkich sympatyków koni (tych prawdziwych i mechanicznych) czeka wielka niespodzianka. Odbędzie się Dzień Żużlowy na Torze Wyścigów Konnych Warszawa Służewiec. Wejście za okazaniem biletu LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland – GRATIS!Dla wszystkich, którzy przybędą na Służewiec przygotowano szereg atrakcji. Zobaczyć będzie można z bliska motocykle żużlowe, a także spotkać się osobiście z polskimi uczestnikami zawodów. Ponadto odbędzie się również gonitwa o Puchar LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland.

 

INFORMATOR KIBICA: http://sgpnarodowy.pl/wp-content/uploads/2017/05/Informator-kibica-13.05.2017-POL-stan-1.05.2017.pdf

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności