23.07.2015

BAJA ARAGON: DUET SZKOŁY MISTRZÓW LOTTO W DIVERSE EXTREME TEAM

23.07.2015
 

W czwartek, wczesnym rankiem Jarek Kazberuk i Robin Szustkowski wylecieli do Hiszpanii, gdzie wystartują w Baja Aragon – szóstej rundzie Pucharu Świata FIA. Duet Szkoły Mistrzów Lotto pojedzie wzmocniony o współpracę z nowym partnerem technologicznym– marką Diverse.
 

Bazą zmagań, które otworzy piątkowy prolog jest miasto Teruel w Hiszpanii. To właśnie z tego miejsca załogi w sobotę i niedzielę będę wyruszać na decydujące o zwycięstwie i klasyfikacji Pucharu Świata odcinki specjalne.
 

- Czeka nas tradycyjnie krótki prolog długości 6 km, który zdecyduje o kolejności startu przed pierwszym oesem. W kolejne dwa dni pokonamy w sumie ponad 650 km na odcinkach specjalnych – wyliczał przed odlotem Jarosław Kazberuk.
 

Młodszy z kierowców Lotto Team, który miał dłuższą przerwę od startów przyznał, że z niecierpliwością oczekuje momentu startu. – Odbiory administracyjne i techniczne to zwykle najbardziej uciążliwa część rajdu, ale tym razem nawet tego nie mogę się doczekać. Byleby być bliżej tej chwili, kiedy odpalimy silnik i ruszymy w trasę – mówił z uśmiechem Robin Szustkowski.
 

Startujący tradycyjnie Fordem Raptorem duet, przed Baja Aragon otrzymał dodatkowe wsparcie w postaci współpracy z nowym partnerem technologicznym. Został nim Diverse, który zadba o wygodny i funkcjonalny ubiór zawodników. Jarek Kazberuk i Robin Szustkowski zostali włączeni do programu Diverse Extreme Team, który zrzesza najlepszych zawodników, uprawiających sporty wymagające ekstremalnych umiejętności, odwagi i wrodzonego głodu adrenaliny.
 

Rywalizacja w hiszpańskiej rundzie Pucharu Świata rozpoczyna się już w piątek 24 lipca o 17:00.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności