10.09.2015

BAJA TT - PRZEDOSTATNIA RUNDA PUCHARU ŚWIATA FIM BAJA

10.09.2015
 

Przed nami kolejna runda Pucharu Świata Rajdów Baja czyli Baja TT  Idanha A Nova, która odbędzie się w najbliższy weekend w Portugalii. W klasie Quad kibicować będziemy obecnemu Liderowi w klasyfikacji generalnej Damianowi Rajczykowi, który ośmioma punktami wysunął się na prowadzenie w całej stawce.
 

W klasie quad pojadą również bracia Adrian i Arkadiusz Bernat. Adrian zajmuje 3., a Arkadiusz 6. miejsce w klasyfikacji sezonowej Pucharu Świata Baja.
 

Baja TT de Idanha-a-Nova, to najtrudniejszy i najniebezpieczniejszy rajd sezonu. Na bardzo technicznych odcinkach specjalnych średnia prędkość wynosi zaledwie 50-60 km/h więc jak na baję, którą charakteryzuje prędkość to można powiedzieć, że jest to wolny rajd. Zawodnikom towarzyszą również tumany kurzu. Będzie to zatem nie łatwy rajd ale wierzymy w umiejętności i doświadczenie naszych zawodników!
 

Rajd rozpocznie się już w piątek o godz. 15.00 Prologiem.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

fot. Damian Rajczyk

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności