16-18.03.2018

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA DRAGON WINCH

Termin: 16-18.03.2018

Miejsce: Bałtów

 

13 edycja Bałtowskich Bezdroży, która miała odbyć się w 2017 r. zostanie zorganizowana w terminie 16-18 marca 2018 r.  Tym samym po kilku latach przerwy wraca wiosenna odsłona bałtowskiego rajdu, a wraz z nią nowe rozwiązania, które wzmocnią sportowy charakter rajdu.


Sponsorem strategicznym a zarazem tytularnym XIII edycji rajdu jest właściciel marki Dragon Winch!

 

O szczegółach zmian, poprawkach w regulaminie i wymaganiach technicznych na przyszły sezon poinformujemy wkrótce. Już dziś organizatorzy zdradzają, że klasa turystyczna przeobrazi się w dwie klasy: Turystyk i Turystyk Sport, pierwsza z nich kierowana jest  do osób, które chcą poczuć klimat rajdu, przeżyć offroadowe wyzwanie, ale bez ciężkiej rywalizacji i narażania swojego auta na uszkodzenia. Turystyk Sport zachowa dotychczasowy charakter klasy Turystycznej.
Wszystkie załogi, które ukończą wiosenną edycję otrzymają przywilej pierwszeństwa w zapisach do edycji jesiennej.

 

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/199931810569978/

 

 

 

 

 

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami?

Zapisz się do newslettera, a nic Cię nie ominie!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.