13.10.2013

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA - MOAB W USA ZDOBYTY

13.10.2013
 

IX jesienna edycja Bałtowskich Bezdroży zakończyła się  sukcesem POWER OFF-ROAD TEAM w składzie Artur Owczarek i  Roman Popławski, którzy ruszyli pełną parą i pokonali wszystkie załogi w Klasie Extreme wygrywając główną nagrodę, jaką jest wyprawę do Moab w USA, ufundowaną przez firmę DRAGON WINCH. A konkurecja była duża, w sumie we wszystkich czterech klasach wystartowało ponad 160 załóg.
 

Drugie miejsce w Klasie Extreme zajęli Gerard i Michał Stachal, a trzecią pozycję wywalczyli Patryk Poręba i Mariusz Borowski. W Klasie Adventure natomiast pierwsze miejsce zajęli Fryderyk Głowacki i Łukasz Mucha, na drugim miejscu uplasował się team Mariusz i Mateusz Iłowiecki, a trzecią pozycję na podium wywalczyli Maciej Fras i Karol Jakubowski. Jedyna kobieta za kierownicą w Klasie Adventure, Dagmara Kowalczyk z pilotem Wojciechem Głowackim zajęła trzynaste miejsce.
 

Klasa Wyczyn to zwycięstwo Piotra i Kuby Plackowskich, na drugim miejscu Piotr i Marcin Jankowscy, a trzecie miejce zajęli Grzegorz Perchacz i Grzegorz Łagodzic.
 

W Klasie turystycznej Olaf Chłopek i Karol Soboń zajęli pierwsze miejce, Tomasz Szloser i Norbert Kamoda uplasowali się na drugiej pozycji, a Marcin Jaśkaczek i Waldemar Niezabitowski zdobyli trzeci czas.
 

Zdobywcy pierwszych miejsce z każdej z czterech klas pakują zatem już swoje bagaże i wyruszają razem na podbój MOAB! Gratulujemy! Wkrótce relacja z zawodów.
 

Szczegółowe wyniki klasy extreme i adventure na:   http://www.zz-top.pl/wyniki/baltow/2013/wyniki/              
 

klasa wyczyn: http://jurapark.home.pl/baltowskiebezdroza/img/W_generalnee.jpg
 

klasa turystyk: http://jurapark.home.pl/baltowskiebezdroza/img/T_generalne.pdf  

 

A jak było zobaczcie sami:

https://youtube.com/embed/M_wlSwEboEs

fot. FB Power Off-Road Team

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności