03.02.2016

BŁAŻUSIAK BĘDZIE Z POLAKAMI NA GRAND PRIX NA NARODOWYM

03.02.2016
 

Taddy Błażusiak – znany polski motocyklista, który startuje w Mistrzostwach Świata SuperEnduro, obiecuje, że 14 maja zjawi się na PGE Narodowym, aby osobiście trzymać kciuki za reprezentantów Polski, którzy wystartują w żużlowej LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix.
 

- Będę starał się przyjechać do Warszawy, bo w 2016 roku sezon w Stanach Zjednoczonych nie zacznie się wcześniej niż przed końcem sierpnia, czyli podejrzewam, że wyjazd do USA z pewnością nastąpi kilka tygodni wcześniej. Zostanę w USA przez parę miesięcy. Postaram się być w Warszawie, bo chętnie zobaczyłbym dobry speedway – zapowiada Taddy Błażusiak, który niedawno uczestniczył, wespół z Bartoszem Zmarzlikiem, w Gali Międzynarodowej Federacji Motocyklowej (FIM).

- Interesuję się żużlem. Mam paru kumpli, którzy przeprowadzili się do Andory. Przybliżają mi ten sport. Coraz lepiej go poznaję. Byłem też na kilku zawodach – dodaje Błażusiak.

Przypomnijmy, że Prezes PZM Andrzej Witkowski na początku stycznia na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland zaprosił już kilka gwiazd polskiego sportu, m.in. lekkoatletów: Anitę Włodarczyk, Piotra Małachowskiego i Pawła Fajdka, a także trenera reprezentacji piłkarskiej, Adama Nawałkę oraz Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bońka. Jest też wielce prawdopodobne, że na zawodach pojawią się Justyna Kowalczyk i Agnieszka Radwańska.

Każdy kto chce dołączyć do tego znakomitego towarzystwa, ma jeszcze szansę na zakupienie biletów na zawody. Bilety na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland (14.05.2016, godz. 19.00), a także na mecz żużlowej reprezentacji Polska – Reszta Świata (15.05.2016, godz. 14.00) dostępne są w internecie pod adresem https://www.kupbilet.pl/sgp2016, a także w punktach sprzedaży bezpośredniej. Szczegóły: http://sgpnarodowy.pl/bilety/.


fot. fim-pictures.com.

info. prasowa: sgpnarodowy.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności