09.02.2015

CZY POLAK BĘDZIE MISTRZEM WŁOCH?

09.02.2015
 

Gabriel Chętnicki po raz drugi zwyciężył w Międzynarodowych Mistrzostwach Włoch w Motocrossie, rozegranych w minioną niedzielę w Castiglione del Lago w klasie MX 125.
 

W pierwszym wyścigu Polak był trzeci, natomiast w drugim prowadził od startu do mety. Warunki były fatalne, padał deszcze, tor pokryła gruba warstwa błota jednak nasz szesnastolatek okazał się w tych ekstremalnych warunkach najszybszy.
 

Podobnie jak tydzień temu w Riola Sardo, gdzie Chętnicki w pierwszym wyścigu pojechał zajął drugie miejsce ustępując jedynie Petrovovi (były mistrz Europy w klasie 85cc). Za to drugi przejazd był prawdziwym popisem umiejętności jeździeckich Gaby, który wygrał I Rundę.
 

Przed nami ostatnie zawody w Ottobiano. Wszystko wskazuje na to, że tegorocznym Mistrzem Włoch będzie...Polak. Trzymamy kciuki!

Tekst, fot. X-cross

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności