16.12.2014

EUROFORUM CIĄGLE W AKCJI

16.12.2014
 

Rok 2014 dobiega już końca. Podczas gdy inni zajmują się teraz podsumowaniami, firma Euroforum planuje już rajdy na przyszły rok. Tak jak i w tym roku, akcji nie zabraknie! Przeczytajcie co dla Was zaplanowali!
 

"Sezon 2014 był dla nas bardzo intensywny. Zorganizowaliśmy 12 imprez, nie licząc kończącej sezon Integracji. Zawodnicy spragnieni porządnego off-roadu mogli na nas liczyć – zawsze coś się działo. W przyszłym roku, również postaramy się nie zawieść oczekiwań.
 

Oczywiście sztandarową imprezą będzie cykl Poland Trophy. W sezon 2015 wkraczamy z nowym sponsorem tytularnym. Z radością ogłaszamy, że w od przyszłego roku, rajd Poland Trophy oraz cykl pieczątkowych rajdów pod nazwą Wyczynowe, Zachodniopomorskie oraz Wschodnie Mistrzostwa Off-Road odbywać się będą przy współpracy z 4x4 Terenowiec. Krakowska firma oferuje wyciągarki samochodowe i całą gamę innych akcesoriów do off-roadu. Terenowiec będzie też partnerem technologicznym rajdu Poland Trophy 4x4 Terenowiec Extreme.
 

Tak, w nazwie pozostanie słowo Extreme, bo ono najbardziej oddaje istotę tego rajdu. Ma być ostro, ciężko, ekstremalnie. Tak, by każdy, kto pokona trasę rajdu, czuł tą wspaniałą satysfakcję, z osiągniętego sukcesu – niezależnie od tego, które miejsce zajął na mecie. Oczywiście poziom trudności zależy też od klasy, w której zawodnicy startują. Oprócz najcięższej klasy No Limit, będzie nieco lżejsza klasa Advance i przeznaczona dla aut lekko zmodyfikowanych - klasa Challenge.
 

Formuła rajdu pozostaje bez zmian. Piątkowy prolog, poprzedzać będzie etap nocny. Po krótkim odpoczynku, w sobotę będzie odbywał się etap dzienny. W regulaminie rajdu zajdą pewne zmiany, o których będziemy informować Was później.
 

Drugą serią będą Przeprawowe Mistrzostwa H6, które w tym roku odniosły spory sukces. Połącznie 6 godzinnego maratonu, z przeprawowymi oesami sprawdziło się doskonale. Krótka i zwarta trasa, bliskość serwisu, brak długich dojazdówek i trasy gwarantujące dobrą zabawę sprawiają, że ten rajd był atrakcyjny nie tylko dla zawodników, ale i dla kibiców. W przyszłym roku także zaplanowaliśmy trzy rundy, a rywalizacja będzie się toczyć w takich samych klasach jak w tym sezonie.
 

Dodatkowo zaplanowaliśmy dla Was kilka innych rajdów. Letnia edycja Poland Trophy Extra staje się już off-roadową tradycją. Luźny klimat, krótka, jednodniowa trasa przyciągają zawsze wielu chętnych.
 

Dla tych, którzy lubią szukać i odbijać pieczątki, mamy serię Mistrzostw Off-Road – dwie edycje Wyczynowych Mistrzostw Off-Road, Wschodnie Mistrzostwa Off-Road i Zachodniopomorskie Mistrzostwa Off-Road. To rajdy nie tylko dla załóg samochodowych – w każdym z nich mogą też startować quadowcy. Jest też klasa Turystyk, dla zwykłych terenówek i Wyczyn dla aut bez wyciągarek.
 

Na koniec roku zapraszamy wszystkich na tradycyjną Integrację Poland Trophy. Jak zawsze spotykamy się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, by świętować tytułu w klasyfikacjach generalnych PT i PMH6, wspominać kończący się sezon i doskonale się bawić, w wyjątkowej, off-roadowej atmosferze.
 

Wprowadzamy tez na rynek nową markę „PT Akcesoria”, gdzie będzie można zakupić wyciągarki znanych marek, oświetlenie LED, opony terenowe, oraz inne niezbędne akcesoria do off-roadu. Będziemy Was informować na bieżąco gdzie możecie znaleźć kompleksową informacje na ten temat".
 

Kalendarz 2015:

Poland Trophy 4x4 Terenowiec Extreme

 • 18–19  kwiecień 2015 - I edycja (Bobolice)
 • 20–21  czerwiec 2015 - II edycja (Sokółka)
 • 26–27  wrzesień 2015 - III edycja (Walim)

   

Przeprawowe Mistrzostwa H6

 • 21 marzec 2015 - I runda (Ogrodzieniec)
 • 4 lipiec 2015 - II runda
 • 5 wrzesień 2015 - III runda (Dzikowiec)
 • 31 lipiec/1 sierpień 2015 - PT Extra (Ogrodzieniec / Wysoka)
 • 8-9 maj 2015 - Wschodnie Mistrzostwa Offraod (Sokółka)
 • 5-6 czerwca 2015  - Wyczynowe Mistrzostwa Off-Road (Nowa Ruda/Walim)
 • 23-24 październik 2015 - Zachodniopomorskie Mistrzostwa Off-Road (Bobolice)
 • 6-7 listopada 2015 - Wyczynowe Mistrzostwa Off-Road (Nowa Ruda/Walim)
 • 21 listopad 2015  - INTEGRACJA (Ogrodzieniec)

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności