16.08.2015

FIM MISTRZOSTWA EUROPY TRIAL - III RUNDA

16.08.2015
 

Francisc Moret (Vertigo) zwyciężył w kolejnej rundzie FIM Mistrzostw Europy w Trialu, która odbyła się w Belgii w miejscowości Bilstain. Tym samym w generalnej klasyfikacji sezonu uzyskał tą samą ilość punktów co Gianluca Tournour (Gas Gas, który zajął w Belgii 3. miejsce). Ostatnia runda, która odbędzie się 23 sierpnia  w   Szwajcarii i zdecyduje o tytule Mistrza Europy!
 

Szczęście uśmiechnęło się również do Iwana Roberts (Beta), który zajął drugie miejsce wyprzedzając swojego rywala Stevena Coquelin (Gas Gas).  
 

W klasie Junior wygrał Pierre Sauvage (Sherco). Oznacza to, że jest już tylko jeden mały krok od tytułu, ponieważ Luca Corvi (SCORPA) -  który odważył się pobić go w poprzedniej rundzie - zdobył dopiero trzecie miejsce, a drugie miejsce na podium należało do Maxa Faude (Beta).
 

W klasie Over 40 zasłużone zwycięstwo odniósł nieoczekiwanie Mathy Emmanue (Gas Gas) triumfując nad Johny Van Veelen (Ossa), który zajął 2. miejsce i trzecim w kolejce Vladimirem  Kothay (Ossa), który wciąż pozostaje liderem generalnej klasyfikacji.
 

W drugiej rundzie Mistrzostw Europy w klasie kobiet pierwsze miejsce zajęła Theresa Bauml (Ossa) zostawijąc w tyle swoje rywalki: Bianca Huber drugie miejsce i Sara Trantini 3 miejsce na podium! Dzięki zwycięskiej II rundzie Bauml ugruntowała swoją pozycję liderki ze 185pkt. a za nią Trantini - 170 pkt i Huber z 155 pkt. w generalnej klasyfikacji.
 

Ostatnia runda FIM Mistrzostw Europy w Trialu odbędzie się w najbliższą niedzielę 23.08 w Szwajcarii w miejscowości Grimmialp.
 

fot. Mario Candellone

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności