05.11.2013

FIM SUPERENDURO WORLD CHAMPIONSHIP W ŁODZI

05.11.2013
 

Już niebawem tj. 15 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się III runda 2013/2014 Maxxis FIM SuperEnduro World Championship. W ramach światowej rywalizacji w rundzie SuperEnduro udział wezmą najbardziej utytułowani zawodnicy m.in.  Jonny Walker, David Knight, Danny Mccanney oraz wielokrotny i aktualny Mistrz Świata Tadeusz Błażusiak!
 

Będzie również sporo nowych zawodników, między innymi z Francji Mathias Bellino, ze Stanów Zjednoczonych Kyle Redmond, jak również zawodnicy z Włoch, Szwecji, Finlandii, Hiszpanii oraz Niemiec.
 

Łódzka eliminacja będzie trzecią w kolejności po Liverpoolu i Tampere rundą sezonu 2013/2014 FIM SuperEnduro World Championship, który rozpocznie się już 17 listopada 2013 w Echo Arena w Liverpoolu.
 

Impreza z racji dużej liczby zgłoszeń rozpocznie się biegiem ostatniej szansy.
 

Nie zabraknie także rywalizacji kibiców w konkursach np. w biegu w kasku – zapisy na stronie http://enduroarena.com/ . Jedną z dodatkowych atrakcji będzie również wyścig historycznych motocykli polskiej produkcji, mających minimum 30 lat, poza tym wyścig kosiarek z doborową obsadą.
 

Zapraszamy na największe i jedyne takie światowe zawody w Polsce.
 

Łódzki tor, do budowy którego wykorzystuje się setki ton ziemi, głazów, drewna, betonu, jest corocznie wyróżniany i nagradzany przez światową czołówkę zawodników oraz  ekspertów.
 

Impreza przeznaczona jest dla najbardziej wymagających znawców tematu, jak również  idealnym piknikiem rodzinnym o dużej skali różnorodności emocji od skrajnie podniesionej adrenaliny po akcenty łagodne w sam raz dla kobiet i dzieci w każdym wieku.
 

Zapowiedź zawodów:

https://www.youtube.com/embed/pWdjLfF1j7U
 

Bilety dostępne są do nabycia przez stronę internetową:

https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=79048

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności