13.08.2015

HUNGARIAN BAJA: TRZECIE STARCIE KIEROWCÓW BERNAT SPORT W PUCHARZE ŚWIATA FIM

13.08.2015
 

Dwóch zawodników reprezentujących Bernat Sport - Super Rally wystąpi w węgierskiej rundzie Pucharu Świata – Hungarian Baja 2015.
 

Adrian Bernat – “Wszystko przygotowane do kolejnego starcia, ale jedziemy w okrojonym składzie bez Jarka Kalinowskiego. Po wypadku w Hiszpanii wraca do zdrowia, my walczymy dalej, ale trzymamy mocno kciuki za jego powrót. Pod dachem Bernat Sport, gościnnie pojawią się: nasz ubiegłoroczny kolega teamowy, Maciej Albinowski oraz nasz konkurent Paweł Otwinowski.
 

Liczę, że mocnym punktem będzie Arkadiusz Bernat, który mam nadzieję wyczerpał już limit pecha w startach serii World Cup. Aktualnie w klasyfikacji Pucharu Świata FIM jestem na trzecim miejscu, więc utrzymanie pozycji to plan minimum.”  
 

Arkadiusz Bernat – “Po hiszpańskiej rundzie – Baja Aragon, mieliśmy co robić przy sprzęcie. Szkoda, że wykluczyła mnie awaria, bo szło mi naprawdę dobrze. Mam nadzieję, że podczas Hungarian Baja będzie bez niespodzianek i zdobędę punkty. Sprzęt jest bardzo dobrze przygotowany, włożyliśmy w niego dużo pracy. Jedziemy też na super olejach i środkach smarnych Penrite. W naszej ocenie spisują się one znakomicie. Nawet przy tych bardzo wysokich temperaturach nie mamy żadnych problemów z przegrzewaniem się silników. Dopisała konkurencja więc będzie mocne ściganie, które  rozpoczynamy już w piątek.”
 

fot. I. Kurkowski

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności