13.11.2013

I MIEJSCE W GENERALNEJ KLASYFIKACJI SEZONU POLAND TROPHY DRAGON WINCH EXTREME

13.11.2013
 

W ubiegłą sobotę odbyła się ,,Integracja POLAND TROPHY DRAGON WINCH" . I miejsce w klasyfikacji generalnej w tym sezonie zajął POWER OFF-ROAD TEAM w składzie Artur Owczarek i Roman Popławski:
 

"Poland Trophy to dla nas legenda , to cykl bardzo ciężkich rajdów na których walczy się o sekundy. Na wszystkich trzech edycjach udało się nam uniknąć awarii i praktycznie żadnych błędów. Wszystko poszło zgodnie z planem, a przede wszystkim nasz BLACK TANK dał radę i współpracował, jak nigdy. Chyba już się przyzwyczaił i pogodził z tym do czego został stworzony. Mało tego chyba mu się to podoba. Nie oszczędzaliśmy się , nie oszczędzaliśmy auta i nie oszczędzaliśmy wyciągarek . DRAGON w tym sezonie nie musiał nas podnosić po rolce - Przez cały sezon nie leżeliśmy na dachu ! Chyba się starzejemy... chyba wreszcie dogadaliśmy się z naszym autem... a trawersy ...? Trawersy to nam z ręki jadły...! Dzięki naszym partnerom firmom DRAGON WINCH i ELPIGAZ to zwycięstwo było możliwe - Dziękujemy ! To był dobry rok. Teraz trzeba usiąść na kanapie i zrobić podsumowanie".

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności