27.04.2017

I RUNDA MISTRZOSTW EUROPY W TRIALU

W miniony weekend w miejscowości Zelhem w Holandii odbyła się I runda Mistrzostw Europy w Trialu. W zawodach udział wzięło dwóch naszych zawodników. W klasie Youth Championship Polskę reprezentował Krzysiek Ryncarz,  natomiast w klasie Junior Cup wystartował Patryk Susz!

 

Odcinki były bardzo wymagające ale mimo tego udało się zawodnikom ukończył zawody! Mistrzostwa Młodzików rozegrane zostały w sobotę wraz z Mistrzostwami Kobiet w których niepokonana była Emma Bristow! Krzysiek Ryncarz zakończył zawody w Youth Championship z 15 lokatą! W niedzielę natomiast Patryk Susz startował w liczniejszej grupie Junior Cup  i uplasował się na 29 pozycji.

Jeśli chodzi o arenę międzynarodową, to był to debiut tych młodych zawodników.  W Polsce natomiast chłopcy jedżą już od kilku lat. Patryk jest zobywcą 2. miejsca w klasie Młodzików w sezonie 2016, natomiast Krzysiek jest zdobywcą 3. miejsca!

Po holenderskim debiucie gratulujemy chłopakom ukończenia zawodów i liczymy na progres tych utalentowanych młodych zawodników w kolejnych rundach Mistrzostw Europy w Trialu! 

 

fot. fb Krzysiek Ryncarz i Patryk Susz

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności