29.05.2017

II RUNDA MISTRZOSTW EUROPY W TRIALU

Tym razem na Łotwie, w  miejscowości Lipawa, w miniony weekend  rozegrana została II runda Mistrzostw Europy w Trialu. Polskę reprezentował Krzysztof Ryncarz startujący w klasie Młodzik - Youth Championship.

 

 

Krzysiek w pierwszy dzień zawodów zajął 11. miejsce, a niedzielną rozgrywkę ukończył na 10. pozycji. Poziom zawodów był bardzo wysoki. Nasz zawodnik dzielnie radził sobie z przeszkodami. Zaliczył, co prawda kilka upadków ale na szczęście nie były one groźne. Nasz reprezentant traktuje te zawody treningowo, ponieważ poziom tych zawodów jest zdecydowanie wyższy niż Mistrzostw Polski. Można sporo się nauczyć i podpatrzeć innych zawodników. Są to na pewno cenne lekcje, które z pewnością zaprocentują w przyszłości! Gratulacje dla tego młodego zawodnika!

 

W klasie Youth Championship w pierwszy dzień zawodów najlepiej wypadł Norweg Mats Nilsen, natomiast drugi dzień zmagań na 1. miejscu ukończył francuski zawodnik Hugo Dufrese.

 

W klasie Kobiet natomiast z jednym tylko punktem karnym w pierwszy dzień zawodów zwyciężyła brytyjska zawodniczka Emma Bristow, objeżdżajac Niemkę Therese Bauml i Norweszkę Hakonsen Ingveig. W drugi dzień, to Bauml triumfowała, a Bristow spadła na 2. miejsce.

 

Finałowa runda odbędzie się 05 sierpnia we Włoszech w miejscowości Lazatte.

 

fot. Piotr Ryncarz, Nina Hakonsen

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności