06-07.07.2018

II RUNDA PRZEPRAWOWYCH MISTRZOSTW PEDDERS H6

II Runda Przeprawowych Mistrzostw Pedders H6 w Brzegu to nie tylko widowiskowe zawody przeprawowe, ale także masę atrakcji dla zawodników i kibiców.  

Już w piątek strefa off-road będzie usytuowana w przepięknej Marinie, gdzie zawodnicy będą mogli ustawić swoje serwisy i rajdówki, co stworzy niesamowity klimat Campu off-road.

 

 

 

 

Do dyspozycji zawodników przewidziane jest korzystanie z łódek i wszelkiej maści pojazdów wodnych. Przewidziane są koncerty muzyczne dla kibiców oraz zawodników, a zwieńczeniem będzie Parada zawodników, gdzie każdy z uczestników będzie miał okazję zaprezentować się licznej społeczności lokalnej Brzegu oraz pasjonatom 4x4. Przewidzianych jest jeszcze kilka atrakcji, ale nie będziemy mówić o szczegółach – przyjedźcie i zobaczcie sami. Piątkowy etap PMPH6 w całości odbędzie się, jak w roku ubiegłym, na terenie zalewowym tuż obok Campu 4x4 i również w tym roku planujemy, żeby był mega widowiskowy dla kibiców.

 

Drugi etap sobotni  PMPH6 jak zawsze odbędzie się na terenie poligonu Brzeg 4x4, tam również nie zabraknie ostrej rywalizacji, atrakcji oraz wspaniałego klimatu. Przyjeżdżajcie to jedyne takie wydarzenie w Polsce.

 

ZAPRASZAMY już 6-7 czerwca 2018 Brzeg.

Pedders - Partner Tytularny PMPH6 zaprasza do swojej strefy wystawienniczej, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą zawieszeń, jak również zawodnicy bezpośrednio zobaczą o jakie nagrody będą rywalizować, a jest o co ????  

 

Partnerem Tytularnym cyklu Przeprawowych Mistrzostw H6 2018 została marka Pedders  - wiodący australijski producent elementów zawieszenia i układu kierowniczego. Dostarcza zintegrowane, indywidualnie opracowane rozwiązania systemów zawieszeń dla samochodów cywilnych, jak również terenowych, mogąc pochwalić się najwyższą, OEM-ową (Original Equipment Manufacturer) jakością części zamiennych i podzespołów. W ofercie produktów znajdziecie doskonałej jakości elementy, takie jak amortyzatory, sprężyny (śrubowe, piórowe, drążki skrętne), tuleje (poliuretanowe i gumowe), elementy podwozia (śruby ustalające, odboje, elementy stabilizatora, mocowania itp.), wahacze, przekładnie kierownicze, pompy wspomagania, półosie i przeguby, a także elementy układy hamulcowego tj. klocki hamulcowe, tarcze i bębny.

Więcej informacji na temat marki i produktów znajdziecie na stronie www.pedders.pl

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności