25.04.2016

III, IV RUNDA MP, PP CROSS COUNTRY W ŻAGANIU - QUADY

25.04.2016

Imponująca frekwencja, dobrze przygotowana i szeroka, piaszczysta trasa to krótka charakterystyka III i IV rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Cross Country, które odbyły się w dniach 23 i 24 kwietnia na poligonie w Żaganiu.  Na starcie stanęło łącznie ponad 130 motocyklistów oraz quadowców.

W Mistrzostwach Polski w klasie Quad Open niepokonany był Dawid Kalinowski #407, który łącznie zdobył 47pkt. Drugie miejsce po dwóch dniach zawodów zdobył Łukasz Lewy #532 (40pkt.), a na trzecim miejscu uplasował się Mateusz Krzyżosiak  #504 (39pkt.).
Niestety jedna z dwóch kobieta wśród quadowców Agata Stefaniak #528 tym razem upasowała się na ostatniej pozycji. Na skutek wywrotki nie ukończyła drugiego wyścigu i po wywrotce Agata trafiła do szpitala, ale na szczęście nic groźnego się jej nie stało i zapowiada start już w najbliższy weekend!

Wyniki Mistrzostwa Polski Klasa Quad Open:

W Pucharze Polski w klasie Quad 2K zwycięstwo odnósł Eryk Walter (Moto Klub Oborniki) zdobywając komplet punktów, w klasie Quad Open pierwsze miejsce zdobył Adrian Lewy, w Quad Masters - niepokonany był Dariusz Biliński, natomiast w Amatorach Piotr Gronek.

Zapraszamy na pierwszą część galerii zdjęć - Quady!