14.04.2015

JERZY SZCZAKIEL PRZED SGP NA NARODOWYM

14.04.2015
 

Legenda polskiego żużla liczy na dobry występ polskich zawodników podczas LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland na Stadionie Narodowym.
 

Już w najbliższą sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Przy tej okazji udało nam się porozmawiać z Jerzym Szczakielem, pierwszym polskim żużlowym Mistrzem Świata, który jest przekonany, że impreza okaże się wielkim sukcesem.
 

– To będzie bardzo ciekawa impreza dla publiczności, ponieważ zawodnicy, którzy będą tam jeździć, będą się chcieli pokazać z jak najlepszej strony. Kibice będą też ciekawi, bo będzie to pierwsza żużlowa impreza na Stadionie Narodowym po jego wybudowaniu. Sam cieszę się, że zobaczę ten nowy stadion.
 

Legendarny zawodnik wspomina również swój występ na Stadionie Dziesięciolecia w 1985 roku, a także podkreśla, że bardzo liczy na dobry występ polskich zawodników, szczególnie Krzysztofa Kasprzaka. – Życzę mu sukcesów ponieważ znam jego ojca i wspólnie się z nich cieszymy. Bardzo bym się cieszył, gdyby Krzysztof wygrał w Warszawie, bo byłaby to atrakcja na cały świat.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności