08.02.2016

JOANNA MILLER W HISZPANII

08.02.2016
 

Joanna Miller od tygodnia przebywa na zgrupowaniu KTM Warszawa w Hiszpanii. Pod okiem znakomitego angielskiego zawodnika i trenera Justina Morrisa szlifuje formę przed rundą Mistrzostw Świata Kobiet MX, która odbędzie się 28 marca w Valkenswaard.
 

„Jest fantastycznie, tory znakomite, zwłaszcza ten w Almenar. Po prostu bajka, chyba najlepszy na jakim przyszło mi jeździć. Ale wszędzie gdzie trenujemy jest super, obiekty zostały dla nas przygotowane tak, jakby właśnie miały na nich odbyć się zawody, są zawsze polane i wyrównane. Fajne są także same treningi: zaczynamy od freeride'u, czyli przejazdu na luzie żeby poznać całą trasę. Potem Justin, który obserwuje nasze poczynania koryguje popełniane przez nas błędy. Co już poprawiłam? Na pewno prędkość w zakrętach i w głębokich koleinach. Czuję, że forma rośnie, więc jestem dobrej myśli jeśli chodzi o nadchodzący sezon”.
 

Info. prasowa i fot. X-cross

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności