19.01.2016

JONNA MILLER PRZYGOTOWUJE SIĘ DO SEZONU

19.01.2016

 

MŚ Kobiet MX coraz bliżej dlatego trwają przygotowania Joanny Miller do nowego sezonu. Nasza zawodniczka dzieli swój czas pomiędzy siłownię, a uczelnię. Codziennie kilka godzin ćwiczeń i przyspieszona sesja zimowa.
 

Joasia na początku lutego wyjeżdża do Hiszpanii, gdzie KTM Warszawa organizuje treningi dla swoich zawodników. W międzyczasie z powodzeniem zalicza kolejne przedmioty na studiach.
 

W ramach akcji magazynu X-cross Go!Joanna  do Joasi Miller dotarła kolejna przesyłka tym razem przesyłka od Acerbis Polska/MotoArs. Jednocześnie z satysfakcją informujemy, że do grona sponsorów dołączył 24MX, jeden z największych sklepów motocyklowych w Europie.
 

Magazyn X-cross podjął decyzję, aby w sezonie 2016 objąć opieką menedżerską Joannę Miller, najlepszą polską zawodniczkę w historii polskiego motocrossu. Ta 22-letnia riderka to przykład ogromnego hartu ducha, odwagi, poświęcenia i talentu. Jest jednocześnie dziewczyną bardzo skromną i niewymagającą, i być może dlatego poza torem nie walczyła nigdy o swoje. Joasia wystartuje w sezonie 2016 w Mistrzostwach Świata Kobiet MX 2016, a także w Pucharze Europy Kobiet (Cieszyn) i Mistrzostwach Polski Kobiet MX.
 

info. prasowa x-cross

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności