14.10.2017

JURAJSKIE MISTRZOSTWA OFF-ROAD

Euroforum zaprasza do  Wysokiej oraz do Niegowonic na Jurajskie Mistrzostwa Off road! Zawody odbędą się 14 października br. i będzie to jednodniowa impreza przeprawowa dla samochodów i quadów zasadami nawiązująca do Poland Trophy 4x4. 

 

 

Dla klasy Extreme Mechanik i Extreme Elektryk zostaną przygotowane OS w całości wytaśmowane na których Sędziowe będą mierzyć czas przejazdu.

Dla klas Quad oraz Seryjny Wyczyn zostanie przygotowana trasa z PKPami oraz z OSami czasowymi .

Natomiast klasa Seryjno-Turystyczna będzie miała do pokonania kilkudziesięcio kilometrową trasę po przepięknych terenach Jury Krakowsko Cześtochowskiej, na której umieszczone będą w ciekawych miejscach terenowych PKP-y.

Czyli podsumowywując koncepcja będzie taka, jak na PT4x4TE!

 

Bazą imprezy będzie kamieniołom Niegowonice na którym powstanie Miasteczko oraz Strefa Off Road ale również na tym kamieniołomie zostana rozmieszczone OS oraz PKP-y . Reszta Os i PKP-ów zostanie umieszczona na kamienołomie Wysoka ( przepiekny teren do przeprawy ) . Trasa Seryjny - Turystyk - bezdroża , szutry, kamionki z przepieknymi wydokami na Jurajskie Zamki .
Koszt imprezy klasy samochodowe : do 30 września 2017 - 380 PLN - po tym terminie oraz w dniu imprezy 450 PLN
Koszt klasy Quadowej : do 30 września 2017 - 280 PLN - po tym terminie oraz w dniu imprezy 350 PLN .

Zgłoszenia nalezy wysyłać na email Info@pt-serwis.pl ( Imie i Nazwisko Kierowca/Pilot , Klasa . Pojazd , tel kontaktowy )

Z uwagi na fakt, że jest to impreza, która została stworzona poza kalendarzem imprez na 2017 nie posiada dedykowanej zakładki na stronie www.pt-serwis.pl .

Kontakt: Maciek Rachtan 519 333 442

 

Wydarzenie na facebooku: http://www.facebook.com/events/1579716985425102/?acontext={"ref"%3A"29"%2C"ref_notif_type"%3A"plan_user_invited"%2C"action_history"%3A"null"}¬if_t=plan_user_invited¬if_id=1505202341292061 

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami?

Zapisz się do newslettera, a nic Cię nie ominie!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.