26-27.05.2018

KCH ENDURO DYNAMIT 2018

Termin: 26-27.05.2018

Miejsce: Chrzanów

 

Czy macie już plany na weekend 26-27 maja br? Jeżeli nie, to rezerwujcie ten termin na kolejną eksplozję KCH ENDURO DYNAMIT! To będzie już trzecia edycja imprezy hard enduro, organizowana przez Stowarzyszenie KCH. Zawody odbędą się  tak, jak dotychczas w Chrzanowie.

 

Już pierwsza odsłona tych zawodów okazała się ogromnym sukcesem.  W wielu głowach kłębiły się myśli - "Czy ekipa o której nikt wcześniej nie słyszał może zrobić dobrą imprezę enduro?" Część osób przyjechała z czystej ciekawości. A głównym argumentem był dobrze prezentujący się na zdjęciach teren i śmiesznie niskie wpisowe. I jak się później okazało, Ekipa KCH bardzo dobrze przygotowała się do zajęć. Wszystko było przygotowane perfekcyjnie, od spraw czysto organizacyjnych, po bardzo wymagającą trasę obejmującą chyba wszystkie możliwe przeszkody terenowe!

 

Wszyscy doskonale wiedzą, że nie lada wyzwaniem jest utrzymanie wysokiego poziomu przez wszystkie edycje,  a podczas pierwszych zawodów poprzeczka została zawieszona naprawdę wysoko! Przy drugiej edycji organizatorzy obawiali się czy sprostają, tym razem już określonym, wymaganiom zawodników. Jak się okazało bezpodstawnie.

Kolejny raz impreza wypadła rewelacyjnie! Trochę zmieniona formuła jeszcze bardziej przypadła zawodnikom do gustu, którzy nie mogli narzekać m.in na zbyt krótką trasę, ponieważ w ciągu dwóch dni najlepsi z nich zrobili ponad 100km!

Organizatorzy zadbali także o to, by zawodnicy się nie nudzili.  Wieczorem pierwszego dnia odbyły się więc dodatkowe zawody pod tytułem "wielki podjazd na Dżepetto". Dżepetto, czyli najdłuższy podjazd zawodów. Wszystko to sprawiło, że po raz kolejny wszyscy wyjechali zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzach. A na pożegnanie najczęściej padało zdanie: "Do zobaczenia za rok". Fakt, że lista startowa 200 uczestników zamknęła się w godzinę i czterdzieści minut, świadczym o tym,  że naprawdę się podobało!

 

Słowo się rzekło. Rok mija, zatem przed nami kolejna edycja KCH ENDURO DYNAMIT! 

Aby być na bieżąco śledźcie profil Stowarzyszenia KCH oraz fanpage zawodów na facebook'u.

 

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/167684437347829/?notif_t=event_calendar_create¬if_id=1518907532809435

 

Więcej szczegółów już wkrótce!

 

 

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami?

Zapisz się do newslettera, a nic Cię nie ominie!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.