07.10.2013

KOBIETY NA SZEŚCIODNIÓWCE

07.10.2013
 

Kolejny International Six Days Enduro 2013 - najsłynniejszy na świecie motocyklowy rajd Enduro przeszedł już do historii.  W  ostatni tydzień byliśmy świadkami emocjonującej walki zawodników z całego świata. Motocykliści przez pięć dni zmagali się z terenem, własnymi słabościami i z rywalami na trasach wytyczonych głównie po bezdrożach malowniczej włoskiej Sardynii.
 

W Klasie Kobiet - FIM Women’s World Trophy wystartowało w sumie sześć zespołów. Pierwsze miejsce zajęła Australia, na drugim uplasowała się Szwecja, a trzecie miejsce na podium zajęły zawodniczki z Francji. Szkoda tylko, że na starcie zabrakło polskich zawodniczek.
 

Szczegółowe wyniki dostępne są na:

http://www.fim-isde2013.com/race-info/live-results.html

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności