13.02.2013

KOBIETY W III RUNDZIE FIM SUPERENDURO WORLD CHAMPIONSHIP

13.02.2013
 

Podczas III Grand Prix Mistrzostw Świata w SuperEnduro, które odbędą się we Francji 9-tego marca 2013 roku, w pokazowym przejeździe będziemy mogli zobaczyć Kobiety! Za sprawą promotora Alaina Blancharda, na specjalnie przebudowanym torze pojawią się takie gwiazdy jak Laia Sanz, Jane Daniels, Blandine Dufrene, Juliette Berrez i wiele, wiele innych.
 

Celem tej akcji jest promowanie sportu motorowego wśród młodych kobiet i zachęcanie ich do udziału w zawodach przez już uczestniczące w rywalizacji zawodniczki SuperEnduro. Podobne zawody dla Kobiet cieszą się ogromnym powodzeniem w USA i dlatego też organizatorzy są przekonani, że Mistrzostwa Świata Kobiet SuperEnduro odniosą sukces i bedą miały swoich zwolenników w Europie. Mamy więc nadzieję, że na stałe zagoszczą w naszych FIM-owskich kalendarzach!
 

Wychodząc naprzeciw nowym standardom zapraszamy nasze zawodniczki  do udziału w pokazowym wyścigu, jaki redakcja X-cross, PZM i Enduro Expert School zorganizują podczas Mistrzostw Polski Enduro w Malechowie, które odbędą się 3 i 4 sierpnia tego roku. Serdecznie zapraszamy!
 

źródło: PZM

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności