01.06.2016

MILLER PRZED KOLEJNĄ RUNDĄ MISTRZOSTW ŚWIATA

01.06.2016
 

Nadchodzi kolejna batalia o punkty w Mistrzostwach Świata Kobiet MX. Tym razem dziewczyny pojawią się na maszynie startowej w Saint Jean d'Angely w płd-zach Francji. Wśród nich reprezentantka Polski Joasia Miller a także nasze dobre znajome z Pucharu Europy rozegranego w maju w Cieszynie: Natalie Kane, Caroline Berglund, Julie Dalgaard i cieszyńska triumfatorka, piętnastoletnia Sara Andersen.
 

Asia aktualnie sklasyfikowana jest na 25. miejscu wśród najszybszych riderek świata. W miniony weekend wystartowała w Mistrzostwach Polski MX. „W Strykowie pojechałam w bardzo mocno obstawionej „męskiej” klasie MX2 z takimi zawodnikami jak Tomek Wysocki czy Kuba Barczewski. Czternaste miejsce na ponad 40 mężczyzn daje satysfakcję. Przed nami do pokonania 2100 kilometrów, damy radę!” GoJoanna!
 

fot. X-cross

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności