01.10.2013

MOTO DYSTRYKT ZAPRASZA

Termin: 04 października - 06 października 2013

Miejsce: Chorzów
 

Niesamowite maszyny – samochody, quady, motocykle, skutery śnieżne. Wszystko co ma silnik, koła, czy gąsienice. Pojazdy wyjątkowe, przeznaczone do sportu, do zabawy, do podziwiania. To wszystko pod jednym dachem, w chorzowskiej Hali Kapelusz. Tam właśnie, w pierwszy weekend października, odbędą się tam targi Moto Dystrykt.
 

Już za miesiąc Hala Kapelusz w Parku Śląskim, zapełni się miłośnikami motoryzacji. To będzie wielkie święto dla wszystkich tych, dla których ich pojazdy to coś więcej niż zwykły środek komunikacji. Święto dla ludzi z pasją, z benzyną we krwi. Takie będą targi Moto Dysrtykt, które odbędą się w dniach 4-6 października, w Chorzowie.
 

Hala Kapelusz zostanie podzielona w tych dniach na kilka stref. W każdej z nich wystawcy pokażą coś innego. Najmocniej obsadzona jest Strefa Off-Road. Tam wystawi się czołówka polskich rajdów terenowych – zarówno tych przeprawowych, jak i cross-country.
 

Będą tam maszyny przeznaczone do tego by gnać jak najszybciej przez pustynie, wertepy i inne bezdroża. Będą też samochody które przejadą przez teren, przez który nic innego nie przejedzie. Wyposażone w specjalne opony, podwyższone zawieszenia, wyciągarki, snorkle.
 

Na targach zjawią się nie tylko maszyny, będą też ludzie. Zawodnicy, serwisy, ludzie związani z tym sportem będą opowiadać o swoich startach, o tym co ich napędza i jak wyglądają przygotowania takich samochodów i innych pojazdów do startu w zawodach i rajdach.
 

Strefa Tuning, druga co do wielkości, będzie oferować równie dużo atrakcji. Będzie można tam zobaczyć najciekawsze przykłady tuningu, a także całą gamę akcesoriów do tego niezbędnych. Wśród wystawców znajdzie się m.in. słynna Wojna Północ-Południe. Organizatorzy tego cyklu imprez zapewnią pokazy najciekawszych pojazdów i ich przeróbek.
 

Kolejna strefa, to Strefa Moto. Tam udadzą się wszyscy miłośnicy jednośladów. Będzie wiele ciekawych motocykli, ale największą atrakcją będą pokazy tzw. „customów” czyli motocykli budowanych na specjalne, indywidualne zamówienie. Te wyjątkowe i niepowtarzalne maszyny będzie można zobaczyć w chorzowskim Kapeluszu.
 

Będzie też wiele innych atrakcji. Każdy z wystawców będzie mógł także zaprezentować się na głównej scenie. Tam zawodnicy będą opowiadać o swoich rajdach, tuningowcy o swoich maszynach, a motocykliści będą zdradzać sekrety swoich motocykli. Będą filmy z imprez, dobra muzyka i ciekawe konkursy.
 

Każdy będzie mógł też skorzystać ze Strefy Gastro, za którą odpowiadać będzie katowicki klub „Endrofina”  i restauracja „Fitness Lunch”. Tam będzie można skosztować zdrowego i smacznego jedzenia, a także wyśmienitej kawy i intrygujących drinków. Te ostatnie profesjonalni barmani będą przygotowywać w wyjątkowo spektakularny sposób. Pokazy barmańskie flair będą jedną z atrakcji Moto Dysrtyktu.
 

Impreza już cieszy się wielkim zainteresowaniem mediów. Patronat medialny nad Moto Dysrtyktem objęły m.in. Telewizja Silesia (TVS), Dziennik Zachodni, Nasze Miasto, Radio Eska, portale MójChorzów.pl, Chorzowianin.pl i PozaDrogami.pl. Partnerem wydarzenia jest także Park Śląski, na którego terenie będzie odbywać się impreza.
 

Zapraszamy wszystkich chętnych od 4 października (piątek) do Hali Kapelusz, w chorzowskim Parku Śląśkim. Targi będą otwarte dla zwiedzających w godzinach:

  • Piątek, 4 października 2013 r.                     11.00 - 19.00
  • Sobota, 5 października 2013 r.                   10.00 - 19.00
  • Niedziela, 6 października 2013 r.               10.00 - 17.00
     

Bilet wstępu (ważny 1 dzień) kosztować będzie 10 złotych i będzie do nabycia w kasie przy wejściu na teren imprezy.

Więcej informacji na stronie www.motodystrykt.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności