26.10.2015

MOTOIRONMAN 2015 PRZESZEDŁ DO HISTORII!

26.10.2015
 

W miniony weekend radomski tor offroadowy gościł 50-ciu zawodników, którzy podjęli wyzwanie MotoIronMan 2015! Do startu stanęli ramię w ramię amatorzy i profesjonalni riderzy, którzy dali fascynujący popis tężyzny fizycznej oraz siły charakteru. Natomiast wszystkich zawodników zdeklasował Łukasz Lonka, który był niepokonany!
 

Triathlon motocyklowy wymaga od zawodników doskonałego przygotowania kondycyjnego i umiejętnego rozłożenia sił na poszczególne etapy. Najlepiej   przygotowany okazał się zwycięzca najwyższej  kategorii EXTREME MAX – Łukasz Lonka z Człuchowskiego AutoMotoKlubu, który z dużą przewagą czasową nad pozostałymi zawodnikami przekroczył linię mety. Za Lonką na mecie zjawili się kolejno zawodnicy KM CROSS Lublin Łukasz Kędzierski i Karol Kędzierski.
 

Z wielką radością obserwowaliśmy zmagania przesympatycznej zawodniczki – Agnieszki Smolińskiej z Włodawskiego Motorowego Klubu Sportowego , która po kontuzji w wielkim stylu wróciła na tor i wygrała MotoIronMan Radom 2015 w kategorii EXTREME KOBIET.  Za Agnieszką na miejscu drugim uplasowała się Ola Kowalik z MKS Nekla, a na trzecim tegoroczna debiutantka Justyna Majcher z Radomskiego Towarzystwa Motocyklowego.

 

A oto zwycięzcy poszczególnych klas:

  • Extreme - Roman Gwiazda,
  • Extreme Junior 125 - Wojciech Kucharczyk,
  • Extreme Junior 85 - Remigiusz Rutka,
  • Extreme Kobiet - Agnieszka Smolińska,
  • Extreme Master - Marian Augustyn,
  • Extreme Max - Łukasz Lonka,
  • Extreme Master Plus - Tadeusz Czerwiński

Gratulacje!
 

Szczegółowe wyniki na: http://wyniki.motoresults.pl/?idzawody=1939&g=0&lang=pl
 

MotoIronMan Radom 2015 dostarczył wszystkim niesamowitych emocji.
Dzięki uprzejmości Rafała Sonika mogliśmy obejrzeć quada, którym Rafał wygrał Rajd Dakar. Zawodnicy zafundowali nam potężną dawkę adrenaliny i sportowej rywalizacji, pogoda dopisała, kibice nie zawiedli, nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was na przyszłoroczną edycję MotoIronMan Radom 2016.
Dziękujemy za każde dobre słowo, które usłyszeliśmy od kibiców oraz zawodników,to dzięki Wam wspaniała atmosfera towarzyszy nam co roku. Dziękujemy naszym sponsorom i darczyńcom, bez których organizacja zawodów nie byłaby możliwa.
 

Do zobaczenia na MotoIronMan Radom  2016!

Ryszard Augustyn

Radomskie Towarzystwo Motocyklowe

 

fot. Pozadrogami: Darek Nowak/dfotosport.com

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności