28.10.2017

NIGHT WOLVES - NOCNY RAJD PRZEPRAWOWY

Termin: 28.10.2017

Miejsce: Wisła

 

Night Wolves ( Nocne Wilki ). Tu nie będzie przelewek, finałowa 3 runda, tylko 25 załóg, noc i ciężki teren :) Walczyć będziecie na torze Pon Piramidą w Wiśle. Tu wyciągarka i dobry pilot będą obowiązkowe. Trasy będą w formie pętli z odcinkami specjalnymi. Podczas zawodów wyłonieni zostaną zwycięzcy tej rundy, jak i całej edycji.

 

 

Wymagania co do samochodu: samochody wyposażone w jedną elektryczną wyciągarkę na kołach max 36 cali ( bez maxi cross-ów). Trasa wymagająca ale w miarę przejezdna, ze sporą ilością podjazdów, trawersów i błota.

Wprowadzamy limit 25 załóg dla Waszej wygody. Dzięki temu nie będzie kolejek, korkowania się os-ów itp. sytuacji. Minimalna ilość załóg to 12.

Koszt 250 zł od załogi z wyżywieniem ( dwa ciepłe posiłki, kawa i herbata bez limitu ), zabezpieczeniem medycznym i extra zabawą która jest gratis :)

Zapisy wysyłajcie na maila: kisielgut@poczta.onet.pl

Prześlijcie:

Imię i nazwisko
Marka i model samochodu
Numer telefonu

W mailu zwrotnym przesłane zostaną informacje na temat płatności.


Aktualna klasyfikacja generalna:

1 Konrad Szczygielski 296
2 Dariusz Gruca 275
3 Piotr Gawalewicz 92
4 Łukasz Warynkiewicz 77
5 Krzysztof Przybylik 45
6 Marek Grabowski 45
7 Adam Kowalik 15
7 Grzegorz Kotula 15
7 Piotr Cieśla 15

 

Wydarzenie na facebooku: http://www.facebook.com/events/148328865763102/?acontext={"action_history"%3A"[{\"surface\"%3A\"messaging\"%2C\"mechanism\"%3A\"attachment\"%2C\"extra_data\"%3A{}}]"}

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami?

Zapisz się do newslettera, a nic Cię nie ominie!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.