21.01.2018

NOWOROCZNY TURNIEJ OYAMA KARATE

W minioną sobotę w Rudzie Śląskiej,  w Szkole Podstawowej nr 13 odbył się Noworoczny Turniej Oyama Karate. Organizatorem zawodów był Senpai Sebastian Bazan  reprezentujący Śląski Klub Karate "Goliat".

 

 

Sędzią Głównym zawodów był Sensei Marek Szukalski.  Noworoczny Koncert Oyama Karate odbył się  po raz pierwszy w Rudzie Śląskiej, a w zawodach udział wzięło ponad osiemdziesięcioro zawodników.

 

Walki rozegrane zostały na dwóch matach i przebiegły bardzo sprawnie, w duchu sportowej rywalizacji. Na twarzach młodych fighterów malowało się skupienie i wola walki. Każdy z młodych zawodników chciał wygrać! Niesamowity był również fakt, jak dopingowali siebie nawzajem! Wielu z tych młodych karateków pierwszy raz stanęło na macie. Był to dla nich debiut, który z pewnością zapamiętają na długie lata!

 

Organizator nie krył zadowolenia z tak dużej frekwencji i udanych zawodów. Mamy zatem nadzieję, że zagoszczą one na stałe w kalendarzu rudzkich imprez sportowych.

 

 

Wyniki Noworocznego Turnieju Oyama Karate:

 

A 1
1. Kudala Iga
2. Kapała Dominika
3. 3.Sobańska Wiktoria
4. Łaciak Vanessa

 

A2
1. Janik Joanna
2. Messyarz Hanna
3. Sygiet Dobrawa
4. Dziura Agata

 

B1
1. Botor Dominik
2. Paś Tomasz
3. Twardosz Piotr
4. Rybacki Jarosław

 

B2
1. Ryś Tobiasz
2. Bednarek Karol
3. Olszewski Bartosz
4. Dalach Dominik

 

C
1. Gierzak Natalia
2. Możdżeń Natalia
3. Stachowicz Zuzanna
4. Świętek Lena

 

D
1. Stachowicz Szczepan
2. Dudek Mateusz
3. Wyrobek Mateusz
4. Wilk Igor

 

E/F
1. Andków Dawid
2. Michalczyk Mikołaj
3. Ramza Jan
4. Kucharzewski Mateusz

 

G/H
1. Nawatar Aleksandra
2. Białas Daria
3. Wypiór Hanna
4. Kostrubała Emilia

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności