31.10.2017

OFICJALNA ZAPOWIEDŹ VIDEO MOTOCYKLOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA SUPER ENDURO

Końcowe odliczanie do inauguracyjnej rundy Super Enduro trwa. Już tylko nieco ponad miesiąc dzieli nas od wydarzenia!

 

Po sukcesie zeszłorocznej edycji, halowe, motocyklowe Mistrzostwa Świata FIM powracają do Krakowa.

Najlepsi zawodnicy globu, wśród których nie zabraknie zeszłorocznego lidera klasyfikacji generalnej – Colton’a Haakera, walczyć będą o tytuł mistrzowski na niesamowicie wymagającym, a zarazem widowiskowym torze, na który składa się cały wachlarz przeszkód - zaczynając od ogromnych opon, przez bale drewna i wielkie głazy, aż po basen z wodą.

Na starcie, obok światowych sław, staną również utalentowani, polscy zawodnicy, a tor z pewnością zweryfikuje umiejętności każdej z klas startowych.

 

 

Polskie Grand Prix tradycyjnie rozpocznie nowy sezon zmagań o tytuł Mistrza Świata w tej wymagającej dyscyplinie. Patronem honorowym wydarzenia jest zwycięzca Rajdu Dakar 2015 – Rafał Sonik.

 

Wydarzenia uzupełnione będzie szeregiem atrakcji, w skład których wchodzi m.in. wyścig dzieci w 3 kategoriach startowych, na specjalnie przygotowanym do tego torze, oraz dance & fire show.

 

Musisz to zobaczyć!

 

 

Oficjalna zapowiedź inauguracyjnej rundy Mistrzostw Świata Super Enduro:
https://youtu.be/TbpTKv4RtRw

 

Więcej informacji: www.super-enduro.com.pl

 

Bilety: http://bit.ly/biletySuperEnduro

 

Facebook: https://www.facebook.com/superenduro.poland/

 

fot. Lukas Nazdraczew

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności