07.10.2013

PIERWSZE TARGI MOTO DYSTRYKT

07.10.2013
 

W miniony weekend w Chorzowskiej Hali Wystaw Kapelusz odbyły się po raz pierwszy ale mamy nadzieję nie ostatni targi Moto Dystrykt zorganizowane przez firmę Euroforum albo jak kto woli Maćka Rachtana oraz ekipę, dobrze znanych w świecie polskiego off-roadu z organizacji ekstremalnych rajdów przeprawowych.
 

Tym razem organizatorzy pokusili się o zorganizowanie imprezy nie tylko dla przeprawowców i pasjonatów off-roadu. Targi te dedykowane były wszystkim pasjonatom motoryzacji.
 

Hala podzielona została na kilka stref: off-road, tuning, moto... W jednym miejscu mogliśmy podziwiać zarówno zmoty, które z seryjnymi samochodami nie mają za wiele wspólnego i dla których ciężki teren, trawersy, pionowe podjazy i rzeki błota to chleb powszedni, jak również te samochody na widok których dech zapiera, a prędkość 300 km/h to żadna prędkość. A do tego wszystkiego przepiękne motocykle robione na zamówienie i na zachętę co nieco ze strefy tuning i akcesoriów.
 

Pomysł organizatorów na piątkę z plusem mamy tylko nadzieję, że w przyszłym roku targi będą cieszyć się większym powodzeniem zarówno wystawców, jak i odwiedzających. Czekamy na więcej atrakcji!

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności