14.10.2013

POLACY NA BAJA MAROC 2013

14.10.2013

Po raz kolejny możemy poszczycić się sukcesem Polaków! Dzisiaj w Zagorze zakończył się trzydniowy rajd Baja Maroc 2013, podczas którego zawodnicy łącznie mieli do pokonania 492 km oesów. Na pierwszym miejscu na podium w Klasie Quad stanął Kamil Wiśniewski!

W klasyfikacji quadów Wiśniewski zostawił za sobą o 27.39 Daniela Aguilara, a w punktacji FIM Bajas World Cup wyprzedza Hiszpana o 18 punktów. Na trzecim stopniu podium stanął kolejny nasz reprezentant Zbigniew Zych, który w łącznej klasyfikacji Pucharu Świata zajmuje również trzecią pozycję. Natomiast Tadeusz Wiśniewski uplasował się na siódmym miejscu. W motocyklowej stawce przewodzi Alessandro Ruoso, który przed kończącym sezon Baja Portalegre 500 zapewnił już sobie prowadzenie w FIM Bajas World Cup.