13.12.2016

POLAND TROPHY W SEZONIE 2017!

06.12.2016
 

Sezon 2017 zapowiada się równie ciekawie, jak poprzedni . Poland Trophy 4x4 Terenowiec Extreme przechodzi transformację, dochodzą nowe klasy do klas NOL i ADV, które pozostają bez zmian i w dalszym ciągu rywalizować będą na wytaśmowanych odcinkach. Dochodzą także klasy dla załóg, które będą rywalizować zbierając PKP - klasa WYCZYN oraz WYCZYN PLUS i jeszcze jedna nowość powstaje przy PT4x4TE: klasa dla pasjonatów Turystyki Off Road z elementami rywalizacji ( klasa Seryjny-Turystyk) tzn. kilkadziesiąt km przepięknej trasy z PKP-ami dostosowanymi do Samochodów Seryjnych . Cały opis klas znajdziecie na stronie www.pt-serwis.pl w zakładce ZASADY PT.
 

Przeprawowe Mistrzostwa PENRITE H6 - formuła tej imprezy pozostaje bez zmian .
 

Mistrzostwa Off Road pozyskały nowego partnera: Krakowską firmę Ledtrends, która wesprze Wszystkie Mistrzostwa Off Road, a co ciekawe na Mistrzostwach również pojawi się trasa dla Turystów!
 

Sezon zaczynamy w lutym: Off Road Ledtrends Ice Chl na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej .
 

W lato wchodzimy z nowymi projektami Poland Trophy Super CHL - trzydniowa impreza na Pomorzu w stylu Maratonu , wszystkie OS wytaśmowane , STARA SZKOŁA PT, gdzie nawiążemy do Maratonu z tego roku , ale o trzy dni krótszego, co spowoduje że będzie on bardziej dostępny dla uczestników.
 

Dochodzi także nowa bardzo ciekawa impreza Off Road: Summer CHL. Jest to impreza dwudniowa w stylu Mistrzostw Off Road w wydaniu wakacyjnym!
 

II Zlot POLANDOWISKO - odlotowa impreza ( kto był w 2016 to wie o czym mowa) oraz na zakończenie sezonu Integracja PT z galą podsumowywującą Klasyfikację Generalną 2017 z PT4x4TE. PMPH6 i tu zmiana z Mistrzostwa OFF Road klasyfikacja będzie prowadzona nie jak ostatnio osobno z każdej Imprezy tylko na 7 mistrzostw trzeba będzie wystartować w 5 rundach zapowiedzianych w kalendarzu, żeby zostać sklasyfikowanym w Generalce.
 

Partnerem wspierającym w sezonie 2017 wszystkie Imprezy jest Firma MG SYSTEMY!
 

UWAGA DO 10 STYCZNIA 2017 MOŻNA NEGOCJOWAC PAKIETY ZNIŻKOWE NA WYBRANE RAJDY - ZAPRASZAMY
 

Wszystkie informacje dostępne na stronie www.pt-serwis.pl praz pod numerem tel. 519 333 442 Maciej Rachtan

Kalendarz imprez na 2017 http://www.pt-serwis.pl/kategorie/kalendarz

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności