15.04.2016

PRZEPRAWOWE MISTRZOSTWA POLSKI ATV PZM DRAGON WINCH 2016 NADCHODZĄ

15.04.2016
 

Nowa, interesująca lokalizacja czeka na quadowców i ich rodziny. Wielkimi krokami zbliża się dzień, na który quadowcy od miesięcy czekają wyrywając kartki  z kalendarza. Dla wielu z nich jest to najważniejszy dzień w roku, od którego zależy często cały sezon. Dlatego przygotowania do jego nadejścia bardzo często okupione są litrami potu, setkami godzin spędzonych na siłowni, dziesiątkami kilometrów pokonanych w trudnym terenie. Tym wyczekiwanym dniem jest dzień rozpoczęcia nowego sezonu Przeprawowych Mistrzostwa Polski oraz Przeprawowego Pucharu Polski ATV PZM Dragon Winch.
 

Dragon Winch – producent sprawdzonych i wytrzymałych wyciągarek jest sponsorem tytularnym.
 

To już piąty rok zawodów, organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Czterokołówców - ATV Polska pod patronatem Polskiego Związku Motorowego, o miano najlepszych kierowców quadowych  w naszym kraju. W ubiegłym roku po raz pierwszy  w historii wyłonieni zostali także Mistrzowie Polski Przepraw Quadowych. Zostali nimi Oskar Pieprzak oraz Piotr Kurek. Komu przypadnie tytuł w tym roku nie wiadomo, bo mamy w Polsce potężną grupę rewelacyjnych kierowców i wspaniałych teamów, z których każdy ma duże szanse na zdobycie tegoż prestiżowego tytułu.  
 

W zamyśle organizatorów całego cyklu Przeprawowych Mistrzostw Polski każda z trzech rund miała zawsze inny charakter i teren. Rozpoczęcie sezonu odbywało się w górskim terenie polskich Bieszczad, runda letnia gościła w rejonach centralnej Polski, gdzie było często bardzo mokro i bagniście. Z kolei jesienią quadowcy gościli na terenach poligonu w Drawsku Pomorskim. W tym roku nowy sezon quadowego offroadu rozpocznie się także w górach, jednak nie będą to Bieszczady, a Karkonosze w rejonie gminy Mysłakowice k. Karpacza.  
 

To niezwykle ciekawe pod względem przeprawy tereny, należące do byłego poligonu wojskowego, położonego w bliskim sąsiedztwie Jeleniej Góry. Nie tylko miłośnicy quadowej rywalizacji będą czuć się tam jak w raju. Dzięki bazie rajdu, umiejscowionej w nowoczesnym i luksusowym kompleksie wypoczynkowym Osada Śnieżka, każdy członek wielkiej quadowej rodziny znajdzie coś dla siebie, nie wykluczając towarzyszących zawodnikom osób. W Osadzie Śnieżka znajdziemy liczne atrakcje, które pozwolą wspaniale spędzić czas. Będzie można skorzystać z takich atrakcji jak: sauny, baseny, łaźnie, strefy wellness&spa czy medi-care.  
 

Ogromne możliwości terenu oraz wysoki standard bazy noclegowej potwierdza Jacek Bujański, pełniący funkcję Głównego Sędziego rajdu, który wraz z Kierownikiem parku maszyn, Norbertem Mikulskim oraz grupką quadowców gościł jesienią ubiegłego roku na terenach, gdzie odbędą się zawody.   
 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności