11.01.2015

RAJD TERENOWY CROSS COUNTRY CHECHŁO DLA WOŚP

11.01.2015
 

W całym kraju grała dzisiaj Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy za sprawą m.in. takich organizatorów, jak Pustynna Grupa Terenowa, która zorganizowała kolejny już rajd cross country w Chechle.
 

Załogi samochodowe, motocykliści, quadowcy przybyli licznie aby wesprzeć akcję, a przy okazji dobrze się bawić w terenie. Zawodnicy mieli do pokonania kilkakrotnie odcinek długości 10 km. Szybki, bez przeszkód terenowych ale za to ze zmienną nawierzchnią: błoto, woda i lodowe niespodzianki.
 

Po zawodach w Domu Kultury w Kluczach odbyło się huczne rozdanie nagród połączone z obchodami WOŚP.
 

Arkadiusz Hanys Boronowski - tym razem startujący w klasie moto, tak podsumował to wydarzenie: "Jak co roku Finał WOŚP spędzam w domowej atmosferze w gminie Klucze w miejscowości Chechło. Pustynna Grupa Terenowa zorganizowała kolejne zawody Cross-Country. Odcinki szybkie, dobrze oznakowane i bezpieczne ale jazda motocyklem w miejscach pokrytych lodem obfitowała w spektakularne upadki. Już wiem dlaczego klasa moto nie była obficie obsadzona........
Jeżeli organizator będzie robił takie postępy ogranizacyjne, jak w tym roku – to przyszłe zawody będą na poziomie Dakar'u. Cieszy fakt, że obecne władze Klucz są przychyle tego typu aktywności sportowej, a zabezpieczenie Policji było imponujące. W każdym newralgicznym punkcie dojazdówki były obecne aktywne patrole. Kto nie był to zapraszam – warto się przekonać na własnej "skórze"!
 

Organizatorzy liczą, że pobiją ubiegłoroczny rekord zebranych pieniędzy, które przekazane zostaną oczywiście na konto WOŚP.

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności