05.09.2015

RED BULL 111 MEGAWATT KWALIFIKACJE W OBIEKTYWIE

05.09.2015
 

Na II edycję Red Bull 111 Megawatt zjechali się najlepsi zawodnicy z 12 krajów m.in. Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii,  Holandii. Na starcie w dniu kwalifikacji stanęło blisko 800 zawodników! Brawa należą się wszystkim tym, którzy podjęli to extremalne wyzwanie!
 

Zawodnicy mieli do pokonania dwie próby cross i enduro. O dostaniu się do niedzielnego finału decydowała suma obu czasów. Niepokonanym w  kwalifikacjach był Łukasz Kurowski, który w ubiegłym roku w wyścigu finałowym zajął 4. miejsce.
 

Zwycięzcy kwalifikacji:

  1. #101 Łukasz Kurowski
  2. #8 Joakim Ljunggren
  3. #18 Giacomo Redondi
     

“Trasa crossowa była wyjątkowo szybka, w mojej 450. kończyły się biegi. Przyczepność i warunki są super, mimo, że jechaliśmy jako jedni z pierwszych. Dawałem z siebie dosłownie wszystko. Podczas próby endurocross na kamieniach nie wjechałem idealnie w linię, ale obyło się bez większych problemów. Bardzo się cieszę, że udało mi się wyprzedzić najlepszych zawodników na świecie. Zobaczymy, jak pójdzie jutro”. - mówił Łukasz Kurowski.
 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego dnia zawodów!
 

fot. Joanna Łakomy, Darek Nowak/DFOTOSPORT

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności