05.09.2013

RED RALLY SUMMER

05.09.2013
 

30 i 31 sierpnia na poligonie w Cieninie koło Wrocławia odbył się rajd Red Rally Summer 4x4, Rajd rozpoczął się około 22.00 od etapu nocnego do którego wystartowały samochody i quady extreme.
 

Niestety kilku zawodnikom zabrakło szczęścia, a pozostali następnego dnia o godzinie 9:00 rano rozpoczęli drugi etap rajdu. Zawodnicy chcąc nadrobić zaległości po nocce rozpalali silniki swoich maszyn do czerwoności na torze.
 

Na tym jednak impreza się nie zakończyła, w sobotę o godzinie 13:00 na starcie pojawiły się quady 2K oraz motocykle crossowe. Entuzjaści ekstremalnych sportów wyruszyli w półtora godzinny wyścig po wymagającej, technicznej trasie.
 

Zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści byli zadowoleni z przygotowanej przez organizatorów typowo przeprawowej trasy oraz licznych atrakcji. Zawody były sprawdzianem nie tylko dla ich maszyn ale również testem wytrzymałości oraz siły charakterów zawodników. Ten egzamin zapewnił widzom wiele wrażeń w off-roadowym stylu pełnym sportowych emocji.
 

Wspólna zabawa i grillowanie zakończyły imprezę. Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom oraz wszystkim bez których pomocy rajd ten by się nie odbył: MasterLed.pl, AJT, MiCar, Villa Alexandra, Bosch Service, Nadleśnictwo Oborniki Śląskie, Zuzanna Team ze Zgorzelca i wszystkim zaangażowanym w organizację rajdu RedRally Summer 4x4.
 

Zapewniają również, że już wkrótce odbędzie się kolejna impreza off-roadowa. Informacje o tym i kolejnych rajdach dostępne są na stronie internetowej redrally.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/RedRally.eu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności