24.06.2013

RMF4RT NA RAJDZIE POLSKI KOBIET

24.06.2013
 

Dwudniowe zmagania Rajdu Polski Kobiet oficjalnie dobiegły końca. Inicjatywa imprezy przyciągnęła do udziału rzeszę wspaniałych kobiet. Cel był szczytny, zawodniczki zespołu RMF4rt bawiły się świetnie i aktywnie uczestniczyły w wyznaczonych zadaniach.
 

Debiutująca w Teamowych barwach Aleksandra Kujawa zapytana o emocje po rajdzie z uśmiechem na twarzy opowiada:” Wrażenia były niesamowite, miałam czas aby doszlifować umiejętność komunikowania trasy na krótkich odcinkach leśnych – których było zdecydowanie zbyt mało. Z niecierpliwością czekam na mój pierwszy prawdziwy start terenowy w lipcu, gdzie zobaczycie mnie w duecie z Piotrem Zeltem”.
 

Podczas dojazdówki załoga RMF4rt doznała usterki samochodu, na całe szczęście zawodniczki mogły liczyć na niezawodną i błyskawiczną pomoc zespołu szkoleniowców jazdy Subaru. „Cieszę się, że wzięłyśmy udział w tej imprezie. Była to bardzo ciekawa przygoda, alternatywna do rajdów w których startujemy. Jestem zadowolona, że możemy przyczynić się do propagowania badań profilaktycznych kobiet” - powiedziała po dotarciu na metę Małgorzata Kosińska.
 

Podsumowując – Rajd Polski Kobiet oceniamy jako bardzo udany, oby więcej takich inicjatyw w naszym kraju - połączenie adrenaliny, dawki pozytywnej energii oraz masa atrakcji. Następny start zespołu RMF4rt to druga runda RMF Maxxx Kager Rally od 12 do 14 Lipca.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności