09.11.2015

TOR PRZYKIEC - OSIELEC

Adres toru: Osielec
 

Tor Przykiec (741m n.p.m.) leży w paśmie Beskidu Makowskiego. Ma dwa wierzchołki z których wyższy liczy 741m, a niższy 647m. Między tymi szczytami rozpościera się dolina poprzecinana polami uprawnymi i lasami, w które wkomponował się tor crossowy "Przykiec".
 

Malownicze położenie tor zawdzięcza naturalnemu ukształtowaniu terenu, które jest bardzo zróżnicowane co powoduje, że tor ma naturalne strome podjazdy i zjazdy.
 

Podłoże toru jest twarde i stawia wymagania jeśli chodzi o technikę jazdy i klasę opon, które przechodzą tu prawdziwy test.
 

Długośc toru: 2500 m

Szerokość:6,5 m
 

Tor Przykiec leży na prywatnych terenach rodziny Rapacz, Prezesa i Wiceprezesa Motocross Team Rapacz.  Tor posiada licencję krajową PZM/M?122/2011.
 

Kontakt:  http://www.mtrosielec.pl/kontakt.php

fot. http://www.mtrosielec.pl/o_torze.php

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności