03.01.2018

TRZECI SEZON OBFITOŚCI CZYLI ROK 2018 ZAPOWIADA SIĘ DYNAMICZNIE

Sezon 2017 dobiegł końca. Cóż można powiedzieć… zleciał bardzo szybko i pozostawił w głowach masę wspomnień. Pozostawił również dużo przemyśleń i obserwacji... Analizując to wszystko, co działo się na cyklach  Poland Trophy, H6 czy Cyklu Mistrzostw Off-Road, staramy się zawsze wyciągać wnioski i wdrażać nowe rozwiązana, które mogą poprawić Wam jakość uczestniczenia w imprezach orgaznizowanych pod znakiem Poland Trophy. I tak, jak w latach poprzednich, w tym sezonie również pojawi się kilka zmian regulaminowych.

 

Najważniejszymi będą dwie: pierwsza - w cyklu Poland Trophy powstaje osobna klasa dla UTV ( czyli osobna klasyfikacja). Trasy dla tej klasy pozostają takie same, czyli OS zostają na tym samym poziomie i odpowiadają skali trudności, jak dla klasy ADV. Druga zmiana - zmniejszamy naliczanie taryfy za nie przejechanie OS-u lub nie wjechanie na OS dla klas ADV i NOL z „najsłabszy czas plus 150% na najsłabszy czas plus 50%” - jesteśmy przekonani, że taka forma naliczania taryfy jest bardziej motywująca i zachęcająca do dalszej walki na trasie. Te dwie fundamentalne zmiany i jeszcze kilka drobnych, o których dowiecie się już z regulaminów, mają za zadanie poprawić ducha sportowej walki.

 

 

Czas również poruszyć bardzo ważny wątek w sezonie 2018, a mianowicie mocno zacieśniliśmy współpracę z Marką Ledtrends, co zaowocowało poszerzeniem współpracy i tak Ledtrends został partnerem tytularnym Poland Trophy i od dziś nazwa brzmi Poland Trophy Ledtrends Extreme. Cieszy nas niezmiernie, że takie marki podejmują z nami współpracę, pomagają realizować nasze wyzwania i pasję. Również jeżeli chodzi o Przeprawowe Mistrzostwa H6 Marka Penrite dalej będzie nas wspierać, ale współpraca z Penrite bardzo mocno poszerzyła się w całkowicie nowym obszarze naszej działalność, a mianowicie HARD ENDURO – czyli rozwijamy się na nowe obszary i to nas również bardzo cieszy.

Cykl Mistrzostwa Off-Rod zagościł już na stałe w kalendarzach i również w roku 2018 będzie miał 7 swoich odsłon w różnych częściach Polski. Kilka sprawdzonych już lokalizacji pozostaje bez zmian, natomiast pojawią się też nowe lokalizacje. Część Mistrzostw zachowa dotychczasową formułę, natomiast cześć z nich będzie miało charakter OS-owy, na pewno w klasach Extreme Elektryk oraz Extreme Mechanik. Jedna z edycji będzie 16-godzina, więc tutaj też kilka drobnych szlifów i spełniamy oczekiwania zawodników.

Do PTLX, PMH6 oraz Mistrzostw Off Road dodajemy jeszcze Off-Road Ledtrends Ice CHL , Off-Road Summer CHL plus Poland Trophy Super CHL ( impreza dla chcących przeżyć coś niepowtarzalnego i sprawdzić swoje umiejętności w starym OS-ym stylu ) oraz INTEGRACJĘ PT  i daje nam to Sezon z kalendarzem 18 imprez w roku 2018. Czyli utrzymujemy 3 sezon na podobnym poziomie.

Na stronie www.pt-serwis.pl w zakładce kalendarz imprez znajdziecie szczegółowe informacje odnośnie dat oraz lokalizacji imprez. Zapraszamy Was serdecznie do śledzenia naszej strony www, tam na bieżąco będziemy Was informować o tym, co będzie się działo i co dzieje się w naszej działalności, śledźcie również nasz profil na FB https://www.facebook.com/euroforumpolska, tam również będziemy informować Was o naszych wydarzeniach i zamieszczać relacje z Imprez.

Zapraszamy Was do uczestnictwa w naszych projektach i dziękujemy za te wszystkie wspaniałe 11 lat razem w terenie.

Pozdrawiam, Maciek Rachtan

 

info prasowa: Euroforum

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności