12.08.2013

V i VI RUNDA MP i PP W BIEDRUSKU

08 i 09 czerwca 2013 na poligonie w Biedrusku k/Poznania odbyły się V i VI runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Cross-Country. Na trudnych odcinkach poligonu doskonale poradzili sobie: Damian Rajczyk, który zwyciężył w klasie Quad Open w obydwu rundach Mistrzostw Polski zdobywając komplet 50pkt, drugie miejsce zajął Dawid Kalinowski, a trzecie Zbigniew Zych jadący na KTM-ach.
 

Wśród motocyklistów I miejsca w MP zajęli: w Klasie Senior 1- Paweł Szturomski, w Klasie Senior 2-Sebastian Kałużny, a w Juniorach Szymon Motylewski.
 

W Pucharze Polski na najwyższych pozycjach uplasowali się: Klasa Quad 2K - Krystian Rostowski, Klasa Quad Open - Roman Gwiazda, Klasa Weteran - Michał Czochralski, Klasa Senior 1 - Paweł Czeszejko-Sochacki, Klasa Senior 2 - Zbigniew Gill-Kwaśniewski, Klasa Junior - Bartosz Szutowski.

 

MP Klasa QUAD OPEN - klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Klub

Marka

Spon.

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

469

Damian Rajczyk

Motoklub Oborniki

Yamaha

ASP Group Distributing s.r.o.

25

25

50

2

407

Dawid Kalinowski

TM DROGBUD CROSS ATV Piła

KTM

 

22

22

44

3

517

Zbigniew Zych

Sekcja Motorowa GKS Bogdanka

KTM

 

18

20

38

4

170

Przemysław Dąbek

ATV Racing Team Kielce

KTM

 

20

15

35

5

901

Wiesław Biliński

Motoklub Oborniki

KTM

 

16

18

34

6

91

Wojciech Jarosz

TM DROGBUD CROSS ATV Piła

Suzuki

 

15

16

31

7

337

Dariusz Biliński

Motoklub Oborniki

KTM

     

0

 

MP Motocykle Klasa Senior 1- klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Klub

Marka

Spon.

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

2

Paweł Szturomski

Automobilklub Głogów

Honda

 

25

25

50

2

103

Michał Korpas

ENDURO TEAM Kielce

Honda

brak

22

22

44

3

115

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

 

18

20

38

4

515

Jakub Piątek

Sekcja Motorowa GKS Bogdanka

Yamaha

brak

20

15

35

5

218

Przemysław Franczak

Sekcja Motorowa GKS Bogdanka

Yamaha

 

16

18

34

6

127

Marcin Król

Sekcja Motorowa GKS Bogdanka

Yamaha

 

15

16

31

 

MP Motocykle Klasa Senior 2 - klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Klub

Marka

Spon.

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

140

Sebastian Kałużny

RACING CLUB Leszno

Yamaha

 

25

25

50

2

818

Kamil Walczak

Sekcja Motorowa GKS Bogdanka

KTM

 

22

22

44

3

16

Roman Ulenberg

KKM Kwidzyn

Yamaha

 

20

20

40

4

109

Damian Jędrzejczyk

KKM Kwidzyn

KTM

 

18

18

36

5

267

Łukasz Malek

Sekcja Motorowa GKS Bogdanka

KTM

 

16

13

29

6

567

Piotr Więckowski

Sekcja Motorowa GKS Bogdanka

KTM

brak

15

14

29

7

173

Wojciech Dumke

TM DROGBUD CROSS ATV Piła

Yamaha

   

16

16

8

995

Tomasz Dróżdż

MKS TRYB Częstochowa

Yamaha

   

15

15

 

MP Motocykle Klasa Junior - klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Klub

Marka

Spon.

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

256

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

 

25

25

50

2

511

Wiktor Więckowski

Sekcja Motorowa GKS Bogdanka

Yamaha

brak

22

22

44

3

215

Konrad Lasocki

ENDURO TEAM Kielce

Kawasaki

brak

16

20

36

4

71

Dawid Mordasiewicz

KKM Kwidzyn

Yamaha

 

20

16

36

5

509

Maciej Sagan

Sekcja Motorowa GKS Bogdanka

Yamaha

brak

18

18

36

6

25

Rafał Chryć

Klub Motocyklowy Łęczna

KTM

 

14

15

29

7

554

Kamil Brzeziński

Sekcja Motorowa GKS Bogdanka

KTM

 

15

14

29

8

259

Paweł Płochocki

KM MXMOTO RACING

Yamaha

     

0

 

PP Klasa QUAD 2K Junior - klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Klub

Marka

Spon.

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

456

Krystian Rostkowski

Automobilklub Polski

Suzuki

 

50

50

100

2

966

Mikołaj Kwieciński

RTM Radom

Suzuki

 

46

46

92

3

528

Agata Stefaniak

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

 

44

44

88

4

453

Mikołaj Błaszczak

Motoklub Oborniki

Yamaha

   

42

42

 

PP - QUAD OPEN - klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Klub

Marka

Spon.

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

416

Roman Gwiazda

Motoklub Oborniki

KTM

 

50

50

100

2

54

Marek Żynda

Gdański AutoMotoKlub

KTM

 

44

46

90

3

502

Wojciech Matuszewski

TM DROGBUD CROSS ATV Piła

KTM

 

42

42

84

4

207

Wojciech Szłapka

SM MARBUD Racing Team

Yamaha

 

40

36

76

5

61

Michał Jarosz

TM DROGBUD CROSS ATV Piła

Suzuki

 

46

 

46

6

542

Sławomir Rurek

TM DROGBUD CROSS ATV Piła

KTM

   

44

44

7

506

Paweł Karpowicz

TM DROGBUD CROSS ATV Piła

 

brak

 

40

40

8

450

Rafał Lewandowski

Gdański AutoMotoKlub

KTM

   

38

38

9

418

Krzysztof Ryżewski

PSC ATV Polska

Kawasaki

brak

38

 

38

 

PP Klasa Weteran - klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Klub

Marka

Spon.

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

285

Michał Czochralski

Motoklub Unia Poznań

Honda

 

46

50

96

2

81

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Honda

 

44

44

88

3

333

Tomasz Wojewoda

Motoklub Oborniki

 

brak

40

46

86

4

208

Krzysztof Teodoru

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

brak

42

42

84

5

619

Sławomir Suchorowski

Stowarzyszenie JARPER X RACING TEAM

KTM

 

38

40

78

6

104

Robert Kaniewski

Stowarzyszenie JARPER X RACING TEAM

Yamaha

 

36

38

74

7

83

Andrzej Goleń

GKM Bałtyk Gdynia

KTM

 

32

36

68

8

217

Michał Dominiak

GKM Bałtyk Gdynia

Honda

 

34

32

66

9

621

Mariusz Woźniak

Stowarzyszenie JARPER X RACING TEAM

Yamaha

 

30

34

64

10

97

Piotr Uczniak

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

 

26

30

56

11

99

Rafał Buzała

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

 

24

28

52

12

46

Zbigniew Lech

Stowarzyszenie JARPER X RACING TEAM

KTM

 

50

 

50

13

73

Jarosław Ginter

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

 

22

26

48

14

69

Robert Łada

Automobilklub Kujawsko-Pomorski

KTM

 

20

22

42

15

713

Norbert Madetko

KKCiM SMOK Kraków

KTM

 

16

24

40

16

126

Jacek Witos

KKM Kwidzyn

KTM

 

28

 

28

17

1

Rafał Ryglowski

Sparta Wrocław

Yamaha

 

18

 

18

18

139

Piotr Santus

LKT Wyczół Gościeradz

Suzuki

 

14

 

14

19

263

Rafał Kopczewski

LSM BRY-TECH Racing

KTM

 

12

 

12

 

PP Klasa Senior 1 - klasyfikacja indywidualana zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Klub

Marka

Spon.

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

423

Paweł Czeszejko-Sochacki

KKM Kwidzyn

Yamaha

 

46

50

96

2

6

Marcin Stuszewski

Automobilklub Polski

Yamaha

 

50

46

96

3

704

Daniel Masiak

Stowarzyszenie JARPER X RACING TEAM

Yamaha

 

42

44

86

4

720

Kamil Wojcieszyński

BKM RACING Morawica

Yamaha

 

44

42

86

5

448

Bartosz Czeszejko-Sochacki

KKM Kwidzyn

Yamaha

 

40

40

80

6

552

Michał Mikołajczak

SM MARBUD Racing Team

 

brak

38

38

76

7

5

Patryk Bździkot

GKM Bałtyk Gdynia

 

brak

36

34

70

8

475

Patryk Wiœniewski

KM CROSS TEAM STARE BABICE

KTM

brak

32

36

68

9

167

Łukasz Zych

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

 

30

30

60

10

179

Maciej Wojcieszek

Automobilklub Polski

Yamaha

 

34

22

56

11

434

Adam Budrewicz

Pruszkowski Klub Motocyklowy

Yamaha

 

28

28

56

12

626

Piotr Faustman

Stowarzyszenie JARPER X RACING TEAM

Suzuki

 

26

26

52

13

740

Martin Wencel

Stowarzyszenie JARPER X RACING TEAM

Honda

 

24

24

48

14

880

Piotr Pogorzelski

MKS TRYB Częstochowa

KTM

   

32

32

15

251

Dawid Suchowiecki

KM Wisła Chełmno

 

brak

   

0

 

PP Klasa Senior 2 - klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Klub

Marka

Spon.

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

525

Zbigniew Gill-Kwaśniewski

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

 

50

46

96

2

27

Filip Kamiński

Motoklub Unia Poznań

KTM

 

44

50

94

3

53

Piotr Kamiński

Motoklub Unia Poznań

Honda

 

46

40

86

4

422

Jeremiasz Mandecki

KKM Kwidzyn

KTM

 

42

44

86

5

119

Astan Dominiak

Automobilklub Polski

KTM

 

40

42

82

6

312

Leszek Gałązka

Automobilklub Polski

Yamaha

 

30

38

68

7

805

Dawid Pauszek

TM DROGBUD CROSS ATV Piła

   

34

34

68

8

808

Michał Hernik

KKCiM SMOK Kraków

KTM

 

32

32

64

9

674

Janusz Michałek

LKT Wyczół Gościeradz

Honda

 

36

26

62

10

105

Bartosz Wiśniewski

GKM Bałtyk Gdynia

Yamaha

 

28

30

58

11

255

Dariusz Piotrowski

KM Wisła Chełmno

KTM

 

26

28

54

12

225

Łukasz Stawski

KM Cross Lublin

 

brak

22

24

46

13

274

Sławomir Ratkowski

KM Wisła Chełmno

Honda

 

24

22

46

14

85

Paweł Karliński

KM CROSS TEAM STARE BABICE

Honda

 

38

 

38

15

978

Paweł Budziak

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

 

18

20

38

16

85

Paweł Karpiński

KM CROSS TEAM STARE BABICE

Honda

   

36

36

17

916

Łukasz Suchorowski

Stowarzyszenie JARPER X RACING TEAM

KTM

 

20

 

20

 

PP Klasa Junior - klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Klub

Marka

Spon.

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

264

Bartosz Szutowski

Wałbrzyskie Stowarzyszenie Motocyklowe Chełmiec

Honda

 

46

46

92

2

191

Jarosław Paliwoda

TM DROGBUD CROSS ATV Piła

Honda

 

44

42

86

3

473

Alan Barszczewski

KM CROSS TEAM STARE BABICE

Honda

 

40

44

84

4

211

Roland Misztal

KM Champion Świdnik

KTM

 

42

40

82

5

474

Erwin Barszczewski

KM CROSS TEAM STARE BABICE

Kawasaki

 

36

38

74

6

369

Paweł Bocheński

WSM Chełmiec Wałbrzych

Honda

   

50

50

7

369

Paweł Bocheński

Wałbrzyskie Stowarzyszenie Motocyklowe Chełmiec

Honda

 

50

 

50

8

279

Kacper Serówka

WKM Więcbork

Suzuki

 

38

 

38

 

źródło: http://www.motoresults.pl/pl/

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności