22-24.06.2018

WOMEN'S CHALLENGE 4X4 2018

Termin: 22-24.06.2018

Miejsce: Wisła

 

Organizatorzy zapraszają na drugą edycję rajdu przeprawowego dla kobiet czyli Women's Challenge 4x4 2018! Impreza odbędzie się na torze off-roadowym w Wiśle na terenie ośrodka Pod Piramidą. Women's Challenge 4x4" to pierwszy w takiej formule, off-road'owy rajd dla kobiet w Polsce. Impreza skierowana jest zarówno do doświadczonych zawodniczek, jak i do debiutantek, zachęcając do rozpoczęcia przygody w terenie!

 

Women's Challenge 4x4 to przeprawowy rajd 4x4 dla kobiet, rozgrywany w formule krótkich, technicznych odcinków specjalnych pokonywanych na czas.

 

Podział na trzy klasy (ze względu na modyfikacje samochodu i doświadczenie załogi): Extreme, Adventure, Gość.

W klasie Gość dozwolona obecność "drugiego pilota" - w tej roli oraganizatorzy zapraszają również Panów! Podstawa załogi: kierowca i pilot stanowią kobiety.

 

Ze względu na duże zainteresowanie i ograniczone możliwości toru organizatorzy zmuszeni byli wyznaczyć limit załóg do 35!


Szczegóły oraz regulamin imprezy na stronie http://www.womenschallenge.pl/
 

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/185986902042935/

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności