21.06.2017

WOMEN'S CHALLENGE 4X4

Women's Challenge 4x4 to przeprawowy rajd 4x4 dla kobiet, rozgrywany w formule krótkich, technicznych odcinków specjalnych przejeżdżanych na czas. Zawody odbędą się 24 czerwca na torze off roadowym "Pod Piramidą" w Wiśle. 

 

 

Formuła rajdu zaczerpnięta została z malezyjskiego rajdu "Shemud 4x4" a nagrodą główną jest wpisowe na "Shemud 4x4" w 2018 roku!

 

KLASY (ze względu na modyfikacje samochodu i doświadczenie załogi):

- Extreme - najtrudniejsza klasa,

- Adventure - dla początkujących,

- Gość - w klasie Gość dozwolona jest obecność "drugiego pilota", tzw. team managera ( w tej roli organizatorzy zapraszają również Panów!).

Główna zasada zawodów: w roli kierowcy i pierwszego pilota występują tylko kobiety!

 

Odcinki specjalne zlokalizowane sa na prywatnym torze off-roadowym "Pod Piramidą". Wszystkie odcinki są blisko siebie dlatego też zachęcamy do kibicowania! Na torze znajduje się bar, gdzie można zjeść smaczny posiłek oraz plac zabaw dla dzieci!

 

WPISOWE: 350 zł (w tym posiłek na trasie i rajdowe koszulki).

 

BAZA ZAWODÓW:

"Pod Piramidą", ul. Kamienna 19, Wisła

 

ZAPISY I BADANIE TECHNICZNE: pl. B. Hoffa, Wisła

 

REGULAMIN ZAWODÓW: http://www.womenschallenge.pl/index.php/o-rajdzie

 

Więcej na: http://www.facebook.com/Womens-Challenge-4x4-150868188781403/?fref=ts

 

Poniżej Harmonogram zawodów i baza noclegowa!

 

Zapisy na: biuro@womenschallenge.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności