22-24.06.2018

WOMENS'S CHALLENGE 4X4 2018

Termin: 22-24.06.2018

Miejsce: Wisła

 

Organizatorzy zapraszają na drugą edycję rajdu przeprawowego dla kobiet czyli Women's Challenge 4x4 2018! Impreza odbędzie się na torze off-roadowym w Wiśle na terenie ośrodka Pod Piramidą. Women's Challenge 4x4" to pierwszy w takiej formule, off-road'owy rajd dla kobiet w Polsce. Impreza skierowana jest do doświadczonych zawodniczek, jak i dla debiutantek, zachęcając do rozpoczęcia przygody w terenie.

 

Przeprawowy rajd 4x4 dla kobiet, rozgrywany jest w formule krótkich, technicznych odcinków specjalnych pokonywanych na czas.

 

Podział na trzy klasy (ze względu na modyfikacje samochodu i doświadczenie załogi): Extreme, Adventure, Gość.

W klasie Gość dozwolona obecność "drugiego pilota" - w tej roli zapraszamy Panów!. Podstawę załogi: kierowca i pilot stanowią kobiety.

 


Szczegóły imprezy na stronie http://www.womenschallenge.pl/
 

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/185986902042935/

 

 

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami?

Zapisz się do newslettera, a nic Cię nie ominie!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.