07.04.2013

WRAK RACE V EDYCJA

07.04.2013
 

Kolejna V-ta już edycja WRAK RACE rozgrywana w Rudzie Śląskiej okazała się sukcesem organizatorów.
 

Jak na kwiecień przystało pogoda była zimowa ale w sercach uczestników było bardzo gorąco. Rano powitało wszystkich piękne słońce i nadzieja w sercach zawodników… dzisiaj wygramy! Frekwencja dopisała, startujących było aż ponad 60 uczestników (niestety nie wszystkim udało się wystartować), a przy tym mnóstwo kibiców, z flagami, transparentami i okrzykami zachęty dla swoich faworytów, doping, doping i jeszcze raz doping i nie ma zmiłuj się dla przeciwnika.
 

Najpierw losowanie kolejności startu. W sumie 6 biegów po dziesięć załóg. Start pierwszego biegu 10.35. Z każdego biegu najlepsze trzy załogi brały udział w półfinałach. Dwa półfinały po dziewięciu zawodników, najlepszych sześciu walczyło dalej w finale i tu już nie było miękkiej gry… bez gum... na samych felgach, bez szyb, świateł… jakie światła, wszystko w błocie, pourywane zderzaki (jeśli w ogóle jeszcze dotrwały do tego etapu), zero widoczności... ale byleby dojechać do mety i jeszcze może pokonać kolejnego przeciwnika! Błoto, błoto i jeszcze raz błoto, trudno było rozpoznać, jakie to auta ale kto by na to zważał, liczyła się przecież walka! Tyle zaangażowania, zacięcia, uporu, walki, współpracy, potu, łez z przegranej i radości z wygranej dawno nie widzieliśmy. Będzie co wspominać...!
 

Zawody doskonale zorganizowane, trzeba nie lada talentu organizacyjnego , by zapanować nad kipiącym adrenaliną tłumem!
 

Zwycięzcy V edycji WRAK RACE kwiecień 2013

  1. Kowalski Jarosław (BMW)
  2. Paździorek Grzegorz (Subaru Legacy)
  3. Konopnicki (Ivo BMW E36)
     

No i oczywiście nagroda Fair Play dla załogi Walczuch „Spawik” / Boronowski „Hanys”.

Ale trzeba przyznać jedno, że zwycięzcami byli wszyscy uczestnicy! Gratulujemy! I do zobaczenia na kolejnej edycji!

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności