25.02.2018

XIV OPOLSKA GALA ŻUŻLA NA LODZIE - SUKCES O WIELKIM SERCU

Kolejna,  XIV Opolska Gala Żużla na Lodzie przeszła już do historii. Jak zwykle perfekcyjnie zorganizowana przez Hawi Racing Team impreza dobroczynna wsparła kolejne dzieci, tym razem  ośmioletniego Franka Zgodę oraz podopiecznych opolskich hospicjów. Do tej pory fundusze zebrane dzięki galii pomogły w leczeniu 22 osób.

 

Wszyscy zaproszeni goście i zawodnicy uczestniczący w Opolskiej Galii Żużla na Lodzie jeździli i gralii dla Franka! Przy okazji tego szczytnego celu publiczność mogła kibicować swoim żużlowcom, biorącym udział w turnieju żużla na lodzie o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego i nagrody Prezydenta Miasta Opola. Pierwsze miejsce w turnieju zajął  Marcin Sekula.

 

Jednym z gości specjalnych XIV Opolskiej Galii był indywidualny wicemistrz świata na żużlu Patryk Dudek, który uświetnił swoją obecnością całą uroczystość!

 

Pomimo niskich temperatur atmosfera na widowni była bardzo gorąca! Publiczność mogła podziwiać żużlowców, zawodników quad speedwaya, kierowców samochodów rajdowych, zawodników sportu  kartingowego, młodych adeptów sportu motocyklowego, a także grupy taneczne oraz piękne i utalentowane łyżwiarki, które uświetniły widowisko! A wśród nich Kamila Chamielec,  dla której Galę zorganizowano dziesięc lat temu  ponieważ groziła dziewczynce amputacja prawej ręki. A dzisiaj Kamila zatańczyła dla opolskiej publiczność!

 

Pomogliśmy Kamili i innym dzieciom, dzisiaj pomagamy Frankowi!

W imieniu Franka prosimy o wpłatę darowizny na rzecz Fundacji im. Julki Bonk "Walcz o Mnie", której podopiecznym jest Franio Zgoda.

Nr konta: 98 1140 2017 0000 4002 1301 8324

 

Dziękujemy!

 

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności