30.09.2013

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2013 W ZUBROHLAVIE

30.09.2013
 

W minioną sobotę 28 września 2013 na torze motocrossowym w Zubrohlavie na Słowacji odbyły się zawody zorganizowane przez doborowy zespół w składzie: Jan Grzegorzek i Grzegorz Dunat. Zawody były uwieńczeniem sezonu 2013, a udział w nich wzięli znani polscy i słowaccy zawodnicy zarówno enduro, jak i motocrossu! Powiem krótko, zabawa była przednia! I nie chodziło tu wcale o wygraną ale o dobrą zabawę w doskonałym towarzystwie!
 

Zawody uświetnił swoją obecnością wielokrotny Mistrz Polski w Enduro, a obecny Vicemistrz Polski Klasy E2/E3 za sezon 2013 Sebastian Krywult!
 

Organizatorzy w niespełna miesiąc zorganizowali wszystko, począwszy od dostarczenia zawodnikom możliwości jazdy na fantastycznym torze motocrossowym, przez gratisową przysłowiową michę dla każdego uczestnika tzn. pyszne kiełbaski przygotowywane przez mistrza patelni z uczuciem oraz wszelakie napoje, a to się po prostu nie zdarza.
 

Na koniec rozdane zostały przepiękne puchary i dyplomy dla każdego uczestnika nie wyłaczając najmłodszych! A gdy wydawało się, że to już koniec, organizatorzy skrzyknęli największych śmiałków, którzy wsiedli na swoje maszyny w samych tylko buzerach i .... olbrzymich pampersach! Uciechy przy tym było, co nie miara!
 

Drodzy organizatorzy, krótko mówiąc, czekamy na kolejne tego typu zawody! A teraz poczujcie atmosferę zawodów oglądając zdjęcia w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy!
 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z zawodów w Zubrohlavie!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności