31.10.2017

ZAKOŃCZENIE SEZONU TRIALOWEGO W GŁUCHOŁAZACH

Na początku października w Głuchołazach-Mikulovicach po czeskiej stronie odbyło się nieformalne zakończenie sezonu trialowego. Odcinki wytyczone zostały w naturalnym terenie oraz na polanie przy biurze zawodów. A niespodzianką dla wszystkich był fakt, iż zawodnicy oceniali się sami bez pomocy sędziów, dlatego też była to bardziej impreza integracyjna niż zawody sensu stricto.

 

 

Humory na szczęście dopisywały uczestnikom choć frekwencja nie była zbyt duża. Niestety na imprezę nie stawili się  zawodnicy z Czech, gdyż w tym samym czasie odbywały się Mistrzostwa Czech. Wielka szkoda, bo z pewnością byłaby to doskonała okazja do wymiany doświadczeń! 

 

Dobrym pomysłem był wyścig parami, zorganizowany na koniec imprezy, który urozmaicił zawody. Szkoda tylko, że było mało śmiałków, którzy podjęli wyzwanie.

Krótki pokaz swoich umiejętności dał Gabryś Marcinów, którego przejazd uświetnił zawody.

 

Organizatorom zwracamy natomiast uwagę, iż pomimo tego, że była to impreza integracyjna, to przydałoby się zabezpieczenie medyczne, które jest niezbędne przy tego rodzaju imprezach sportowych.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z trialowej imprezy w czeskich Mikulovicach!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności