15.08.2018

ŻUŻEL NA ŚLĄSKIM. POLSKA KONTRA RESZTA ŚWIATA

Już 1 września, w sobotę, żużel powróci na Stadion Śląski w Chorzowie.

Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Reszty Świata.
Będzie to rozgrzewka przed rundą finałową TAURON Speedway Euro Championship, na którą zapraszamy dwa tygodnie później, 15 września.

 

 

 

Mecz Polska vs Reszta Świata rozpocznie się o godzinie 15:30 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety na to wydarzenia można nabywać za pośrednictwem ebilet.pl lub www.zuzelnaslaskim.pl

 

Żużlowa Reprezentacja Polski wystąpi w następującym składzie: Maciej Janowski, Przemysław Pawlicki, Patryk Dudek, Janusz Kołodziej, Bartosz Zmarzlik oraz Kacper Woryna. W drużynie obcokrajowców wystąpią: Chris i Jack Holder, Nicki Pedersen, Matej Zagar, Artem Laguta oraz Martin Vaculik.

Dlaczego warto tam być? Jest to niepowtarzalne wydarzenie, na legendarnym i ważnym dla historii polskiego żużla Stadionie Śląskim. Właśnie w Chorzowie Jerzy Szczakiel zdobył pierwszy dla Polski złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Świata!
 

Dla tych, którzy zakupili już bilety na finałowe zmagania o tytuł najlepszego żużlowca na Starym Kontynencie, czyli TAURON Speedway Euro Championship, które odbędą się 15 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie (a takich osób na ten moment jest ponad 20 tysięcy) organizatorzy przygotowali specjalne rabaty, które obniżają ceny biletów na mecz Polska - Reszta Świata.

 

Ceny wejściówek prezentują się następująco:
Prosta przeciwległa do prostej startowej oraz drugi wiraż: 25 PLN
Pierwszy wiraż: 39 PLN
Trybuna główna: 59 PLN

 

Ceny biletów dla osób, które nie posiadają wejściówki na TAURON SEC w Chorzowie:

 

Bilety normalne:
Prosta przeciwległa do prostej startowej oraz drugi wiraż: 39 PLN
Pierwszy wiraż: 59 PLN
Trybuna główna: 79 PLN
VIP: 499 zł

 

Bilety ulgowe:
Trybuna główna: 59 PLN
Pierwszy wiraż: 39 PLN
Pierwsza prosta oraz drugi wiraż: 19 PLN

 

Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również emerytom powyżej 65 roku życia, rencistom oraz kobietom. Dzieci do 7 roku życia - wstęp darmowy.
 

 

Pakiet VIP zawiera:
- dostęp do strefy VIP,
- program zawodów,
- catering
 

 

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/195262491338159/?notif_t=event_aggregate¬if_id=1535343884019336

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności