22.02.2018

ŻUŻEL - SPEEDWAY EURO CHAMPIONSHIP - RUNDA FINAŁOWA

Termin: 15.09.2018

Miejsce: Chorzów

 

15 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się wielki finał cyklu Speedway Euro Championship. Udział w całym cyklu 2018 już teraz zagwarantowany ma piątka zawodników: Łotysz Andzejs Lebedevs (Indywidualny Mistrz Europy 2017), Czech Vaclav Milik, Rosjanin Artem Laguta, Szwed Andreas Jonsson oraz Polak Krzysztof Kasprzak. Walka o zajęcie pozostałych miejsc w SEC 2018 rozpocznie się już w kwietniu.

 

 

Speedway Euro Championship to mocna stawka zawodników, niespodziewane rozstrzygnięcia oraz niezapomniane emocje. Przede wszystkim to jednak składający się z czterech finałów cykl zmagań o tytuł najlepszego żużlowca Starego Kontynentu. Tegoroczna runda finałowa jest jednocześnie powrotem sportu żużlowego na Stadion Śląski w Chorzowie po piętnastu latach przerwy!
 

Warto przypomnieć, iż w ostatnich edycjach o zwycięstwie w klasyfikacji generalnej cyklu SEC decydował nie tylko ostatni turniej, ale wręcz ostatni bieg. Co ciekawe, w nowej formule Indywidualnych Mistrzostw Europy, jeszcze żaden Polak nie zdołał wywalczyć złotego medalu. Jak będzie tym razem w Chorzowie?

 

Będzie to niewątpliwie wielkie święto dla Stadionu Śląskiego i nie lada gratka dla kibiców, którzy w niewiarygodnie niskich cenach bedą mogli zakupić bilety na to wydarzenie.

 

Bilety na to sportowe wydarzenie w sprzedaży już od 10 lutego 2018 na: https://www.ebilet.pl/

 

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/325701194608859/

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności