15.11.2014

ŻUŻEL TO NASZ SPORT NARODOWY

15.11.2014

Tomasz Gollob będzie głównym bohaterem LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Jego zdaniem na Stadion Narodowy 18 kwietnia 2015 roku przybędą tłumy kibiców. – My żyjemy tym sportem, żużel to jest nasz sport narodowy i 50 tysięcy kibiców może się zjawić na warszawskim stadionie – uważa Tomasz Gollob.
 

Debiut żużla na Stadionie Narodowym to także debiut dla tamtejszego czasowego toru. Jakiej nawierzchni i geometrii spodziewa się polski Indywidualny Mistrz Świata z 2010 roku? – Chciałbym, żeby to był tor normalny, do jazdy, czyli bez żadnych pułapek. Uważam, że każda długość jest dobra. Jaki zrobią tor – krótki lub dłuższy – taki będzie w porządku – zaznacza Tomasz Gollob i dodaje: – Uważam, że żużel w Warszawie nie musi się odradzać. On powinien powstać na Stadionie Narodowym. To taka puenta, która nas wszystkich powinna interesować – zakończył Gollob.
 

źródło: http://sgpnarodowy.pl/zuzel-sport-narodowy/

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności